facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 8. 7. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

OneStream Software vstupuje na český trh

OneStreamČeská firma SIMPLEBEEZ se stává nejnovějším implementačním partnerem pro řešení od společnosti OneStream Software, která je jedním ze světových lídrů v oblasti Corporate Performance Managementu (CPM).OneStream XF

OneStream XF

SIMPLEBEEZ se stává hlavním partnerem pro implementaci systémů finančního řízení od OneStream Software pro oblast střední a východní Evropy. OneStream Software vyvíjí a poskytuje platformu SmartCPM, která sjednocuje procesy finanční konsolidace, plánování, výkaznictví, analýzu a kvalitu finančních údajů. OneStream tak snižuje riziko a komplexitu datových integrací, validací a rekonciliací mezi různými produkty, aplikacemi či moduly.

Dodejme, že platformu OneStream lze nasadit on premise, nebo využívat prostřednictvím cloudu.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -