- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (78)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
OKI podporuje řízení tisku se softwarem Watchdoc
Společnost OKI oznámila, že její multifunkční tiskárny OKI s platformou smart Extendable Platform (sXP) z produktových řad MC700, MB700 a ES94x5 nově spolupracují se systémem Watchdoc od společnosti Doxense. Doxense poskytuje přesný přehled o všech činnostech souvisejících s tiskem dokumentů a nabízí nástroje pro jejich řízení na základě požadavků jednotlivých uživatelů či firemních oddělení (například barevný vs. černobílý tisk nebo speciální zabezpečení pro tisk důvěrných dokumentů).

Přidání technologie Watchdoc zákazníkům umožňuje zvýšit efektivitu a produktivitu firemního tisku a zároveň zajistit potřebnou úroveň zabezpečení. Aplikaci lze ovládat přímo z dotykového displeje multifunkce OKI s úhlopříčkou 23 cm. Watchdoc se totiž integruje do rozhraní na počítači i na ovládacím panelu tiskárny. Podporuje autentizaci uživatelů pomocí speciální karty nebo PIN kódu.
Uživatelé také získají přehled o potenciálních úsporách (finančních i ekologických) a volby různých možností. V rámci rozhraní lze např. snadno prohlédnout stránky dokumentu a zrušit tisk těch nepotřebných. Součástí aplikace je i řízení uživatelských práv (tisknout barevně, kopírovat, faxovat apod.).
Formulář pro přidání akce
| 18.2. | Webinář: AI pro firemní procesy: bezpečnost na prvním... |
| 25.2. | ICT snídaně: Jak zmodernizovat firmu pomocí „context... |
| 26.2. | Kyberbezpečnost v IT bez strašení: kde začít? |







