- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (19)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (48)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce


















Branžové sekce
![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Partneři webu
Prachuodolné mobilní projektory Panasonic
Panasonic uvedl na trh přenosné LCD projektory PT-LB80E, LB80NTE s výkonem 3200 lumenů a PT-LB75E, PT-LB75NTE s 2600 lm, všechny mají XGA rozlišení (1024×768). Projektory se vyznačují odolností vůči prachu. Modely NTE umožňují bezdrátový přenos dat pomocí softwaru Wireless Manager ME 5.0. Technologie Panasonic Daylight View 4 zaručuje kvalitní obraz i v prosvětlené místnosti.


Díky použití elektrostatického filtru vchází do přístroje pouze čistý vzduch bez prachu, což zlepšuje kvalitu obrazu i životnost projektoru. Odolnost vůči prachu zvyšuje rovněž uzavřená konstrukce, ochrana optického systému a využití dotykových ovládacích tlačítek. To vše při nízké úrovni hlučnosti 29 dB a s možností snadného přepnutí do úsporného Eco režimu. Technologie Daylight View 4 měří pomocí vestavěného čidla intenzitu okolního světla a automaticky upravuje nastavení tak, aby výsledkem byl sytý, jasný obraz s dostatečným kontrastem a ostrostí i za denního světla.
Nastavení bezdrátového připojení lze provést snadno a rychle prostřednictvím softwaru Wireless Manager ME 5.0, který je kompatibilní s PC i počítači Mac. Ve srovnání s předchozími verzemi nabízí software o polovinu rychlejší iniciaci připojení a dvojnásobnou stabilitu. Bezdrátový přenos dat je u Macintoshů možný v live modu. Režim multi-live podporují pouze Windows. Přenos obrazu v tomto režimu je tedy možný pouze z PC a to až ze šestnácti počítačů současně. Naopak bezdrátový přenos z jednoho PC je možný na osm projektorů zároveň.
Mobilní projektory disponují ovládacím menu v češtině, váží pouze 3 kg a jejich rozměry jen o málo přesahují kancelářský formát A4. Na rozdíl od předchozích modelů je výměna lampy řešena ze zadní stěny přístroje, což výrazně usnadňuje a urychluje celý proces. Zadní stěna obsahuje kromě všech potřebných terminálů rovněž další čidlo pro dálkové ovládání, které usnadňuje ovládání prezentace za projektorem.
Uvedené nové projektory se hodí do prostředí učeben, konferenčních a jednacích místností, pro obchodní prezentace a jednání mimo kancelář apod. Na českém trhu jsou k dispozici za 21 995 Kč (PT-LB75E), 24 995 Kč (PT-LB75NTE), 24 995 (PT-LB80E) a 30 995 (model PT-LB80NTE), tyto ceny nezahrnují DPH.
![]() ![]() | ||||||
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce
Další vybrané akce
15.5. | Konference SCADA Security |
22.5. | Akce pro automobilové dodavatele "3DEXPERIENCE... |
12.6. | Konference ABIA CZ 2025: setkání zákazníků a partnerů... |
29.9. | The Massive IoT Conference |