facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 24. 10. 2012

Odborníci budou diskutovat na zdravotnické konferenci Inmed

inmed.jpgDům hudby v Pardubicích přivítá 22. a 23. listopadu dvanáctý ročník manažerské konference pro oblast zdravotnictví Inmed. Na konferenci budou za přítomnosti odborníků z různých oblastí diskutovány aktuální témata, jako například standardy a nadstandardy lékařské péče, kontrola vykazování zdravotní péče nebo ekonomické přínosy využití nových technologických trendů v nemocničních informačních systémech. Prezentovány budou také příklady řízení regionálních zdravotnických celků. Konference se koná pod záštitou ministerstva zdravotnictví ČR.

Konferenci přijede oficiálně zahájit ministr zdravotnictví České republiky Leoš Heger, který se rovněž ujme úvodní přednášky a pohovoří na vybrané téma. Inmed je příležitostí k výměně informací a zkušeností z různých oblastí zdravotnictví. Setkávají se zde pracovníci z oblasti řízení zdravotnictví, regionální správy, centrálních útvarů, ministerstev, pojišťoven, odborníci odpovídající za diagnostické a terapeutické procesy (přednostové, primáři, vrchní sestry), ale také experti z oblasti výpočetní techniky ve zdravotnictví a pedagogové vysokých a středních zdravotnických škol. V neposlední řadě je konference určena pro soukromé vlastníky zdravotnických zařízení a pro firmy pracující v oblasti zdravotnické informatiky.

Zváni jsou všichni, kdo mají zájem na zefektivnění poskytování zdravotní péče. Informace k programu i registrace jsou dostupné na oficiálních stránkách konference www.inmed.eu. Organizátorem zdravotnické konference Inmed je společnost Stapro s.r.o.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -