facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 2. 10. 2012

Odborná konferencia: Procesné riadenie 2012

Slovenská asociácia procesného riadenia organizuje v dňoch 18. až 19. októbra 2012 pod záštitou ministra hospodárstva Slovenskej republiky Ing. Tomáša Malatinského, MBA, medzinárodnú odbornú konferenciu "Procesné riadenie 2012" s tematickým zameraním Procesné riadenie - ako ďalej? Konferencia sa bude konať v hoteli Poštár na Zemplínskej Šírave.Cieľom medzinárodnej konferencie Procesné riadenie 2012 je výmena teoretických a praktických poznatkov a skúseností v oblasti procesného riadenia (Business Process Management - BPM). Stretnutím odborníkov z praxe, vedecko-výskumných pracovníkov z univerzít a zástupcov z iných inštitúcií má konferencia poukázať na doterajšie nedostatky pri implementácií BPM riešení a naznačiť možnosti ďalšieho rozvoja a uplatnenia procesného riadenia v praxi.

 


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -