Aktuality -> IT Business - 26. 9. 2017

Obchodním ředitelem Universal Robots pro ČR a SR se stal Pavel Bezucký

Společnost Universal Robots, globální dodavatel kolaborativních robotů, oznámila, že jmenovala Pavla Bezuckého obchodním ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Ve své pozici má na starosti obchodní rozvoj na českém a slovenském trhu, včetně rozšiřování stávající prodejní sítě distributorů a jejich podpory při získávání nových zákazníků s cílem rozšířit podíl Universal Robots na trhu s kolaborativními roboty. Pavel Bezucký přináší do Universal Robots své dlouholeté zkušenosti z oblasti průmyslové výroby a automatizace. Před svým příchodem do Universal Robots působil jako generální ředitel společnosti
CNC TVAR, kde byl zodpovědný za řízení firmy o velikosti 130 lidí. Předtím pracoval jako obchodní a marketingový manažer ve společnosti Maunting a dále jako Account Manager ve firmě Rockwell Automation.



Pavel Bezucký má hluboké zkušenosti a dovednosti v oblasti obchodního rozvoje, strategie a řízení prodeje v oblastech automatizace a výroby. Vystudoval strojírenskou fakultu na Vysokém učení technickém v Brně, kde získal inženýrský titul i titul MBA, letos mimo jiné dokončil kurz zaměřený na coaching. Hovoří anglicky, německy a rusky a v soukromém životě se věnuje především své velké rodině a kutilství.

 
  

- PR -

ERP jako strategický nástroj růstu,

ne jen nutné zlo


Zavedení nového ERP systému je pro mnoho firem nutnost, kterou odkládají, jak jen to jde. Obava z komplikací, vysokých nákladů a narušení běžného provozu je pochopitelná. Co když vám ale řekneme, že ERP nemusí být jen „nutné zlo", ale může se stát motorem vašeho růstu?

  

- PR -

5 důvodů, proč výrobci v potravinářském a nápojovém průmyslu nasazují řešení MOM

Výroba v potravinářském a nápojovém průmyslu se stala pro tradiční ERP systémy příliš složitou. Stále více výrobců na tuto situaci reaguje zaváděním řešení pro řízení výrobních operací (MOM). Tento článek popisuje pět hlavních příčin tohoto trendu, které budou podrobně diskutovány na bezplatném webináři „Excelence ve výrobě CPG: 5 důvodů, proč zvolit MOM před ERP“ pořádané společností Siemens Digital Industries Software dne 6. května od 11:00.