facebook
Aktuality -> IT Business - 12. 6. 2019 16:17

Obchod poradenské firmy Logio povede Ondřej Žák

Poradenská firma Logio mění obchodního ředitele. Od června do funkce nastupuje Ondřej Žák. Ten během své pracovní kariéry prošel firmami jako IBM, PricewaterhouseCoopers a naposledy Ernst & Young, kde se zaměřoval na oblast maloobchodu a rychloobrátkového zboží.„Záběr Ondřeje je velmi široký a prakticky koresponduje se vším, na co se Logio zaměřuje. Má velmi dobré znalosti maloobchodu, trendů v chování spotřebitelů, zabýval se cenotvorbou nebo analýzou dat,“ říká generální ředitel a spolumajitel Logia Marek Šucha.

„Mým cílem je podpořit prodej a rozvoj poradenských služeb či špičkových inovativních řešení využívajících pokročilé práce s daty. Zaměříme se na klienty ve střední a východní Evropě, kteří mají zdravé ambice. Chceme s nimi řešit takové problémy, kde „o něco jde“,“ představuje svoje vize Ondřej Žák.

Ten na pozici obchodního ředitele střídá dalšího ze spolumajitelů Logia Jana Jirovce. „Mým dalším plánem je pomáhat firmě z pozice majitele, zejména udržováním vztahů se stávajícími zákazníky. S nimi jsem si za ty roky ve spoustě případů vybudoval doslova přátelský vztah,“ prozrazuje Jirovec své další plány. Zároveň se chystá více věnovat dalším projektům a start-upům, které spadají pod skupinu Patero, ve které je partnerem.

Logio je česká firma, která se specializuje na chytrá řešení v logistice a celých dodavatelských řetězcích. Svým klientům pomáhá plánovat, optimalizovat a navrhovat efektivní řešení pro jejich materiálové toky a distribuční sítě, a odstraňovat tak zbytečné plýtvání. Logio vyvinulo specializovaná řešení pro předpověď poptávky, plánování promočních akcí, řízení zásob a distribuční strategie. Dlouhodobě pracuje na tom, aby se do řízení firem a dodavatelských řetězců vrátila skutečná hodnota a odstranil zbytečný stres a plýtvání.


 
  

- Inzerce -

Network Single Point of Truth (SPOT)

Základ řešení klíčových procesů v telekomunikacích


Každodenní rutinní praxe standardních telekomunikačních operátorů již byla mnohokrát analyzována a detailně popsána formou procesů, které jsou téměř shodné napříč všemi typy operátorů. Mluvíme zde to klíčových procesech, které tvoří základ pro BSS (Business Support Systems) a OSS (Operation Support systém) domény.

  

- Inzerce -

Expanze společnosti Tsubakimoto

si vyžádala modernizaci a přesun IS do cloudu


TsubakimotoSpolečnost Tsubakimoto UK Ltd. je předním výrobcem automobilových dílů, výrobků pro přenos energie a systémů pro manipulaci s materiály. V návaznosti na navýšení kapacit musela společnost v nedávné době otevřít druhou továrnu, Tsubaki Automotive Czech Republic, s. r. o., v Ovčárech, která se zabývá výrobou a sestavováním systémů rozvodových řetězů a souvisejících produktů do automobilového průmyslu. Uvedená expanze společnosti si vyžádala modernizaci a přesun IS do cloudu.