facebook
Aktuality -> IT Business - 12. 6. 2019 16:17

Obchod poradenské firmy Logio povede Ondřej Žák

Poradenská firma Logio mění obchodního ředitele. Od června do funkce nastupuje Ondřej Žák. Ten během své pracovní kariéry prošel firmami jako IBM, PricewaterhouseCoopers a naposledy Ernst & Young, kde se zaměřoval na oblast maloobchodu a rychloobrátkového zboží.„Záběr Ondřeje je velmi široký a prakticky koresponduje se vším, na co se Logio zaměřuje. Má velmi dobré znalosti maloobchodu, trendů v chování spotřebitelů, zabýval se cenotvorbou nebo analýzou dat,“ říká generální ředitel a spolumajitel Logia Marek Šucha.

„Mým cílem je podpořit prodej a rozvoj poradenských služeb či špičkových inovativních řešení využívajících pokročilé práce s daty. Zaměříme se na klienty ve střední a východní Evropě, kteří mají zdravé ambice. Chceme s nimi řešit takové problémy, kde „o něco jde“,“ představuje svoje vize Ondřej Žák.

Ten na pozici obchodního ředitele střídá dalšího ze spolumajitelů Logia Jana Jirovce. „Mým dalším plánem je pomáhat firmě z pozice majitele, zejména udržováním vztahů se stávajícími zákazníky. S nimi jsem si za ty roky ve spoustě případů vybudoval doslova přátelský vztah,“ prozrazuje Jirovec své další plány. Zároveň se chystá více věnovat dalším projektům a start-upům, které spadají pod skupinu Patero, ve které je partnerem.

Logio je česká firma, která se specializuje na chytrá řešení v logistice a celých dodavatelských řetězcích. Svým klientům pomáhá plánovat, optimalizovat a navrhovat efektivní řešení pro jejich materiálové toky a distribuční sítě, a odstraňovat tak zbytečné plýtvání. Logio vyvinulo specializovaná řešení pro předpověď poptávky, plánování promočních akcí, řízení zásob a distribuční strategie. Dlouhodobě pracuje na tom, aby se do řízení firem a dodavatelských řetězců vrátila skutečná hodnota a odstranil zbytečný stres a plýtvání.


 
  

- Inzerce -

Otevřenost, zjednodušování a automatizace

Tři klíče k tomu, abyste se v síťových technologiích nedostali do slepé uličky


John PeachJohn Peach je technickým ředitelem společnosti Arista Networks, která je lídrem v oblasti síťových technologií pro datová centra a průkopníkem v oblasti softwarově řízených kognitivních cloudových platforem. Do společnosti Arista Networks nastoupil John roku 2010 a od té doby dal dohromady tým vývojářů, který se zaměřuje na oblasti cloudu, škálovatelných platforem, HPC, datových center a rozsáhlých sítí. Povídali jsme si spolu o aktuálních trendech v oblasti síťových technologií.

  

- Inzerce -

e-Mobilita, moderní doprava blízké budoucnosti

e-MobilitaElektrický pohon je v současnosti velmi diskutované téma, a to nejen v automobilovém světě, ale také ve všech oborech, kterých se dotýká. Je to už zmiňovaný automobilový průmysl, dále logistické společnosti, oblast energetiky, legislativy a v neposlední řadě také IT společnosti a jejich softwarové produkty, jež řeší e-Mobilitu.