facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 28. 3. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

O2 IT Services novým partnerem Gordicu

Společnost O2 IT Services se stala součástí partnerského programu firmy GORDIC (GPP).  Bude tak moci poskytovat produkty a služby rozvoje a integrace organizacím, které používají gordický systém Ginis v edici Enterprise. Ten provozují především velké instituce veřejného sektoru a zahrnuje ERP, správu dokumentů a HR subsystém.O2 IT Services už dnes dodává pro své zákazníky technologie všech významných světových dodavatelů HW a SW, jako jsou např. Microsoft, IBM, Oracle, HP nebo Cisco. Projekty nad Ginisem mohou O2ITS přinést nové příležitosti v oblasti státní správy, kde má tato platforma silné postavení a využívá ji například šest ministerstev.

GORDIC si od nového partnerství slibuje využití know-how dceřiné společnosti O2 v oblasti projektového managementu, Enterprise Architecture a především systémové integrace. Nový partner by tak podle firmy mohl plně využít potenciál robustního API Ginisu u stávajících i nových zákazníků.


Certifikát GPP osobně předal ředitel pro strategický rozvoj společnosti Gordic Marek Řezáč (vlevo) řediteli pro veřejnou správu společnosti O2 Czech Republic Tomášovi Linhartovi.


 
  

- Inzerce -

Poslechněte si úspěšný příběh spojení ERP a APS v praxi

Meet UpCo je potřeba k úspěšnému řízení strojírenské firmy z pohledu informačního systému? Jak si společnost Fermat poradila díky spojení ERP a APS s dobou plnou změn? Na tyto otázky odpoví setkání „Silné nástroje pro výrobu a její plánování“, které se uskuteční 11. 10. 2023 v prostorách RHK Brno v areálu brněnského výstaviště. Bohaté zkušenosti z implementace, používání a rozšiřování informačního systému vás vtáhnou do užitečné diskuse.

  

- Inzerce -

Data-Informace-Inovace

IT Systems 9/2023Aktuální vydání IT Systems se prakticky skládá ze dvou časopisů, protože jeho součástí je druhé letošní číslo magazínu CAD. Jde o titul specializovaný na problematiku IT řešení pro celý životní cyklus produktů od návrhu a konstrukce, přes digitalizaci výroby až po zákaznický servis. Jeho hlavním tématem je význam optimalizace v předvýrobních etapách a vytvoření digitálního vlákna pro efektivní sdílení dat napříč firmou.