facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 28. 3. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

O2 IT Services novým partnerem Gordicu

Společnost O2 IT Services se stala součástí partnerského programu firmy GORDIC (GPP).  Bude tak moci poskytovat produkty a služby rozvoje a integrace organizacím, které používají gordický systém Ginis v edici Enterprise. Ten provozují především velké instituce veřejného sektoru a zahrnuje ERP, správu dokumentů a HR subsystém.O2 IT Services už dnes dodává pro své zákazníky technologie všech významných světových dodavatelů HW a SW, jako jsou např. Microsoft, IBM, Oracle, HP nebo Cisco. Projekty nad Ginisem mohou O2ITS přinést nové příležitosti v oblasti státní správy, kde má tato platforma silné postavení a využívá ji například šest ministerstev.

GORDIC si od nového partnerství slibuje využití know-how dceřiné společnosti O2 v oblasti projektového managementu, Enterprise Architecture a především systémové integrace. Nový partner by tak podle firmy mohl plně využít potenciál robustního API Ginisu u stávajících i nových zákazníků.


Certifikát GPP osobně předal ředitel pro strategický rozvoj společnosti Gordic Marek Řezáč (vlevo) řediteli pro veřejnou správu společnosti O2 Czech Republic Tomášovi Linhartovi.


 
  

- Inzerce -

Data, umělá inteligence a automatizace v reálném čase. Salesforce přichází s přelomo­vou inovací, kterou brzy představí i v Praze

Salesforce Live PragueUmělá inteligence, automatizace a postupující digitalizace se stávají běžnou součástí fungování podniků. Až 70 % interakcí se zákazníky se nyní odehrává digitálně.

  

- Inzerce -

Digitalizace výroby teoreticky i prakticky

IT Systems 9/2022Aktuální vydání IT Systems je věnováno především automatizaci a digitalizaci průmyslu. Daniel Bičík ze SAPu popisuje, jak nejefektivněji využít AI ve výrobě od designu až po servis. Kristin Poulton z QAD se věnuje problematice plánování kapacitních požadavků a jeho využití ve výrobě. Jan Hofman z QI GROUP ukazuje, že cestou k optimalizaci výroby je dobře sladěný tandem systémů MES a ERP.