facebook
Aktuality -> IT Business - 16. 9. 2019 17:25

Novým regionálním ředitelem Axis Communications je Magnus Zederfeldt

Švédská společnost Axis Communications oznamuje, že na pozici nového regionálního ředitele pro oblast východní Evropy, Ruska a Společenství nezávislých států nastupuje Magnus Zederfeldt. Magnus Zederfeldt (57) pracuje ve společnosti Axis již od roku 2008. Před svým novým jmenováním byl zodpovědný za organizaci obchodního systému v severní Evropě, za globální strategii pro práci s distributory a od roku 2015 byl ředitelem společnosti Axis pro jihovýchodní Asii. S více než dvacetiletými zkušenostmi v oblasti mezinárodního řízení prodeje a marketingu (z toho 15 ve vztahu k podnikům ve východní Evropě) má Magnus pověst jednoho z nejlepších odborníků v práci na složitých, vysoce konkurenčních rozvíjejících se trzích.„Jmenování regionálním ředitelem společnosti Axis pro východní Evropu, Rusko a SNS je pro mě velkou ctí a odpovědností. Vysvětlím proč, “ říká Magnus Zederfeldt. „Analýza trhu, zkušenosti společnosti Axis v regionu v předchozích letech a rostoucí finanční ukazatele totiž naznačují, že podnikání v těchto zemích má velký potenciál a zdejší trh je připraven na celou řadu inovativních technologií, které Axis přináší. Doufám, že tyto podmínky a nejvyšší kvalifikace inženýrů, manažerů, prodejců a partnerů Axis nám umožní rychle naše podnikání rozvinout. Zákazníkům tak dáme do rukou ty nejlepší a nejmodernější technologie pro budoucnost.”


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Webináře Live Hacking – nahlédněte do temného světa hackerů

SophosNahlédněte do temného světa hackerů a zjistěte, jak dobře jste chráněni před kyberútoky. Během dvou exkluzivních webinářů společnosti Sophos získáte potřebné znalosti a nástroje pro ochranu vašich citlivých dat a zařízení.

  

- Inzerce -

Evidence výroby na úrovni leteckého průmyslu

GatemaDoba, kdy společnost LANIK, s.r.o. využívala HELIOS čistě jako účetní systém je už dávno pryč. Nyní, i díky konzultantům Gatemy, využívá firma LANIK systém HELIOS v plném rozsahu. Dle slov jednatele Igora Láníka mladšího, výkonného ředitele společnosti LANIK, s.r.o, je evidence výroby na špičkové úrovni. Společnost se informační systém HELIOS snaží vytěžit na maximum a tomu odpovídají i nejnovější technologické vychytávky.