facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 6. 12. 2018

Novým generálním ředitelem 2N Telekomunikace se stává Michal Kratochvíl

Dlouholetý člen managmentu 2N Michal Kratochvíl od 1. ledna 2019 nahradí na pozici stávajícího generálního ředitele společnosti Oldřicha Stejskala, který byl jmenován členem představenstva 2N a bude se věnovat dalším strategickým úkolům. Michal Kratochvíl (39) začal pracovat ve společnosti 2N jako business development manager již v roce 2002. Během posledních 11 let zastával pozici obchodního ředitele a úzce spolupracoval s generálním ředitelem Oldřichem Stejskalem. Má proto předpoklady, aby v roli CEO pokračoval v úspěšném rozvoji společnosti, vzájemně prospěšných vztahů s partnery a zákazníky 2N a v rozvíjení společných hodnot firem 2N a Axis. Podobně jako doposud bude Michal pracovat v sídle společnosti 2N v Praze.



 
  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.

  

- PR -

Transformace bankovnictví a pojišťovnictví v éře umělé inteligence

Umělá inteligence se stala hy­ba­te­lem digitální revoluce ve finančním sektoru. Přináší bezprecedentní možnosti automatizace, personalizace služeb a optimalizace rizik. Přestože potenciál AI je enormní, jen malá část bank má připravenou komplexní strategii pro její implementaci.