facebook
Aktuality -> Hardware - 11. 12. 2019 16:21 - Zdeněk Gric

Nový SSD disk Western Digital WD Blue SN550 NVMe

Společnost Western Digital uvádí nový SSD disk WD Blue SN550 NVMe SSD. Disk je až čtyřikrát rychlejší oproti diskům SSD SATA. Nejnovější člen produktové řady WD Blue společně s technologií NVMe, která se zaměřuje na výkon, je postaven na míru tvůrcům digitálního obsahu a uživatelům PC, kteří chtějí startovat počítač rychleji a pracovat s vyšším výkonem.Nový disk WD Blue SN550 NVMe SSD se zvýšenou interní rychlostí poskytuje lepší celkový pracovní výkon při multitaskingu a náročných aplikacích uživatelům, kteří chtějí rychlý systém s rychlou odezvou pro zvládnutí náročných pracovních zatížení. Navíc vylepšená konstrukce chlazení zajistí rychlou odezvu systému a stabilní výkon během náročných úkolů.

WD Blue SN550 NVMe SSD je dostupný v kapacitách od 250 GB do 1TB ve formátu M.2 2280 a má omezenou 5letou omezená záruku.

Vedle disků WD Blue SN550 NVMe SSD zahrnuje portfolio produktů Western Digital s rozhraním NVMe take disky WD Black SN750 NVMe SSD, které nabízejí volitelně i chlazení.


 
Exinda
  

- Inzerce -

Blockchain, RPA a umělá inteligence v autonomních autech

IT Systems 12/2019V aktuálním vydání IT Systems se více než jindy díváme do budoucnosti ICT. Věnujeme se proto nastupujícím trendům, jako je například technologie blockchain, která se stále více prosazuje i mimo oblast kryptoměn. Dominantním tématem aktuálního vydání je ovšem umělá inteligence, která také proniká do stále širšího spektra aplikací.