Aktuality -> IT společnost - 9. 11. 2005

Nový šéf projektových manažerů ADVERTURES

jirsa292.jpgAgentura ADVERTURES, která se zabývá internetovým marketingem, má nového šéfa projektových manažerů. Stal se jím Jan Jirsa, který se do ADVERTURES vrací po roční práci pro mobilního operátora Oskar. Jirsa (1979) ADVERTURES dobře zná a v ADVERTURES dobře znají jeho. Pracoval tu už v roce 2003 jako projektový manažer. Na starosti měl klienty jako FUJIFILM, Software602 nebo právě Oskara. Ve funkci Project Management Head nyní vystřídal Josefa Nováka, který se tak nyní může naplno věnovat přípravě jednoho ze stěžejních projektů, na kterém ADVERTURES pracují pro státní správu. Jirsův volný čas pohlcuje především rodina v čele se šestiměsíčním synem Kryštofem. Pokud má volného časů víc, uvidíte ho na sjezdovce nebo jak se pokouší hrát na kytaru, což mu prý moc nejde.



 
  

- PR -

Proč je EDITEL vaší nejlepší volbou pro povinnou e-Faktúru na Slovensku?

Od 1. ledna 2027 čeká slovenské plátce DPH povinná B2B e-fakturace ve strukturovaném formátu EN 16931 (UBL/Peppol BIS 3) s doručováním přes síť Peppol. EDITEL je na změnu připraven už dnes – nabízí certifikovaný Peppol Access Point, komplexní řešení včetně archivace a hladký přechod bez zbytečných komplikací, navíc s technickou podporou 24/7.

  

- PR -

Čeští zaměstnanci už AI běžně používají,

ne vždy však bezpečným způsobem


Umělá inteligence se stává běžnou součástí pracovních procesů. Dokazují to lednová čísla ČSÚ, podle kterých 18 % českých podniků s více než 10 zaměstnanci používá AI. Nejčastěji ji využívají velké firmy, a to dokonce více než polovina z nich. Spolu s popularitou umělé inteligence však přichází i negativní fenomén tzv. shadow AI. Jedná se o firmou neschválené využívání AI nástrojů, které může vyústit až v únik firemních dat.