Aktuality -> IT společnost - 25. 10. 2006

Nový ředitel Brain Software

D_Hruby644.jpgOd října 2006 zastává funkci ředitele společnosti Brainforce Software a.s. Drahomír Hrubý (37). Je absolventem VŠB TU v Ostravě, od roku 1993 do roku 2000 pracoval na obchodních, marketingových a manažerských pozicích ve firmě Océ Česká republika. V letech 2001 a 2002 pracoval v Jihoafrické republice na pozicí Senior Consultant/Project Manager ve společnosti Océ Printing Systems South Africa. Po úspěšném vedení projektů v Johannesburgu, nastoupil v roce 2002 do společnosti Microsoft v Praze.

Během svého čtyřletého působení v Microsoft pracoval na pozici marketingového manažera serverových systémů pro Českou a Slovenskou republiku. V rámci společnosti Microsoft také pracoval jako vedoucí projektu Security Mobilisation.

 
  

- PR -

Paměti a disky v roce 2026 stále zdražují. Jak z toho ven?

Trh s počítačovými komponentami prochází turbulentním obdobím. Operační paměti stojí dvojnásobek oproti loňsku, úložiště následují stejný směr a odborníci předpovídají, že situace se nezlepší ještě několik let. Jestli i vy jste zameškali tu správnou dobu na upgrade či koupi nového počítače či notebooku, máte vůbec ještě šanci pořídit je za slušnou cenu?

  

- PR -

Automatizace, AI a DevOps: jak se mění každodenní práce IT týmů

Způsob, jakým dnes fungují IT týmy, se rychle mění. Tlak na rychlost dodávky, stabilitu systémů i bezpečnost vedou k tomu, že tradiční přístupy přestávají stačit. Místo ruční správy, izolovaných nástrojů a oddělených rolí se prosazuje automatizace, úzké propojení vývoje a provozu a stále častěji i zapojení umělé inteligence. Infrastructure as Code, AI asistenti i nové nástroje ukazují, jak zrychlit vývoj i provoz bez chaosu.