facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 11. 9. 2009

Nový osobní dokumentový skener Canon

Novinka od Canonu, univerzální osobní skener imageFormula DR-2020U nabízí tři různé způsoby skenování a velkou flexibilitu použití. Skener je navržen pro použití v domácích, malých i středně velkých kancelářích, kam přináší kompaktní velikost a moderní černý design. Uživatelé s velkými a různorodými požadavky na skenovaní získají díky DR-2020U nejen možnost pracovat rychleji a efektivněji, ale mohou ocenit také rozsáhlé možnosti nastavení.


Uživatelé mohou při skenování využít automatický podavač s kapacitou 50 listů nebo skenovat v manuálním módu. K dispozici mají také vizitkový podavač s kapacitou až 15 vizitek, který může velmi usnadnit zpracování kontaktů na obchodní partnery. Přiložený software BizCard totiž umožňuje ukládat důležité kontaktní informace přímo do databáze, například do adresáře emailového programu, a pak s nimi dále snadno pracovat.
Canon DR-2020U dokáže skenovat rychlostí 20 barevných stran za minutu (40 obrázků za minutu v duplexním módu) při zachování vysoké kvality zobrazení. V krátkém čase tak dokáže naskenovat velké množství dokumentů a tyto pak dále sdílet. Velmi snadno a rychle si mohou osvojit práci se skenerem také uživatelé, kteří se skenováním nemají mnoho zkušeností. Přístroj má uživatelsky příjemný ovládací panel s tlačítky přehledně označujícími nejčastější úkony, jako je například skenování do emailu, do předem určené složky nebo s přímým tiskem. Ve spojení s nejnovějším softwarem Canon CaptureOnTouch mohou být dříve komplikované činnosti provedeny jedním stisknutím tlačítka, což nejen usnadňuje skenování, ale především omezuje množství chyb a šetří čas. 
Společnosti, které potřebují skenovat přímo do SharePoint složek či do jiné aplikace mohou také využít jeden z mnoha přiložených programů, například PaperPort. Uživatelé u skeneru dále najdou mimo jiné Canon CapturePerfect 3.0, Presto! BizCard, Nuance OmniPage a Adobe Acrobat Standard edition.
Skener imageFormula DR-2020U bude dostupný ve 4. čtvrtletí 2009.


 
  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.

  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.