facebook
Aktuality -> Hardware - 8. 6. 2018 13:38

Nový obří zakřivený monitor Philips s USB-C připojením

Philips 349P7FUBEBSpolečnost MMD uvedla na trh nový 34" zakřivený WQHD monitor vybavený USB-C dokovací stanicí. Proč je USB-C tak důležité? USB-C bylo hned od uvedení na trh přijato velice pozitivně a dnes se stává standardem pro všechny uživatele. Tato technologie poskytuje praktický oboustranný konektor, nabízí rychlý přenos dat, dovoluje uživatelům nabíjení, přenos zvuku a videa v různých formátech, připojení k internetu, a to vše pomocí jednoho kabelu. A USB-C se více a více prosazuje i na moderním pracovišti.Nabíjení mobilních telefonů, notebooků, dokovací stanice pro další příslušenství nebo propojení více monitorů je pouze stručný výčet možností, které monitory Philips s USB-C nabízejí. Nejnovějším přírůstkem do vlajkové série vysoce kvalitních monitorů Philips Brilliance P Line s USB-C připojením je nový zakřivený 34" model s označením 349P7FUBEB. Nabízí pokročilý MVA panel s vysokým rozlišením WQHD (3440 x 1440), UltraWide Color gamutem a formátem obrazu 21:9. Navíc je monitor vybaven zabudovanou web kamerkou, která je v době své neaktivity skryta v rámečku monitoru.

Philips 349P7FUBEB

Pro náročné aplikace, které požadují více místa na displeji, je možné využít technologii Philips Multiview, která umožňuje přijímat signál z více zařízení najednou, například počítače a notebooku, a zobrazit je vedle sebe díky módům Picture-by-Picture a Picture-in-Picture.

K přednostem monitoru patří také SmartErgo Base, výškově nastavitelný podstavec s možností otáčení a naklánění pro nejlepší nastavení monitoru. Tenké rámečky monitoru pak umožňují propojovat několik monitorů do velkých ploch (a navíc díky nim monitor dobře vypadá).

Philips 349P7FUBEB

Nový model je zaměřen na náročné uživatele, kteří požadují vysoký výkon a jsou ochotni za něj zaplatit. Philips Brilliance 349P7FUBEB totiž bude na trhu k dispozici od července 2018 za doporučenou koncovou cenu 21 559 Kč (849 euro).

Základní parametry Philips 349P7FUBEB
Typ LCD panelu MVA
Podsvícení W-LED
Velikost panelu 34 palců / 86,36 cm
Optimální rozlišení 3440 x 1440 @ 60 Hz
Pozorovací úhly 178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas 300 cd/m²
Kontrast (typický) 3000:1
Barvy 16,7 mil. barev
Barevný gamut (typický) NTSC 99,8% (CIE1976), sRGB 117,3% (CIE1931)
Připojení Vstup signálu: DisplayPort 1.2, HDMI 2.0 x 1, USB-C (PD 60 W) - 60 W) - USB: USB 3.0 x 3 (1 w/fast charging), Audio (In/Out): PC audio-in, Výstup pro sluchátka

 
  

- Inzerce -

Váháte, zda začít s PDM nebo potřebujete PLM?

PLMSeznamte se s naším systémem pro správu dat, který vám umožní urychlit proces vývoje produktů. Pomůže vám rychle najít, případně opětovně použít a sdílet data včetně řízeného změnového procesu. Kdykoliv v budoucnu můžete jednoduchým způsobem implementovat funkcionalitu PLM.

  

- Inzerce -

Už žádná Sofiina volba v podání SD-WAN

Potřeby moderních podniků a jejich zaměstnanců často nutí IT týmy, aby si vybraly mezi vysokou úrovní bezpečnosti a flexibilitou sítě i zaměstnanců. Pokud se ale bezpečnost řeší šikovně na hranici cloudu (cloud edge), ukazuje se, že není potřeba dělat kompromisy.