facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 6. 5. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nový laserový projektor NEC s velmi krátkou projekční vzdáleností

NEC UM504HLSpolečnost Sharp/NEC představí na veletrhu ISE 2022 v Barceloně nejnovější přírůstek do své řady projektorů UM. Díky objektivu s velmi krátkou projekční vzdá­le­nos­tí dokáže projektor NEC UM504HL promítat velký obraz i z velmi malých vzdáleností, a ideálně se tak hodí pro muzea, ve volnočasovém prostředí, nebo digital signage projekci.NEC UM504HL je laserový projektor s rozlišením 1080p, který poskytuje obraz s jasem 5 000 ANSI lumenů a velikostí až 150 palců. Díky ultrakrátké projekční vzdálenosti 0,23:1 nedochází téměř k žádným stínům ani oslnění a kompaktní konstrukce je vhodná zejména pro projekce ve volnočasovém prostředí a v muzeích. UM504HL bude dostupný v barevném provedení bílém nebo černém.

Společnost Sharp/NEC představí nový laserový projektor NEC UM504HL na veletrhu ISE 2022, který se bude konat 10. až 13. května v Barceloně. Nová projekční řešení a tým odborníků Sharp/NEC najdou návštěvníci v hale 3 na stánku stand E600.


 
  

- Inzerce -

Jak BI a controlling pomůže zlepšit výkon výrobní společnosti

Běžná praxe ve výrobním pod­ni­ku: Obchodní ředitel hodnotí výkonnost týmu, rentabilitu zákazníků a produktů. Výrobní ředitel hlídá efektivitu vytížení zdrojů a správnost kalkulací. Ředitel nákupu a logistiky sleduje zajištění materiálem a kvalitu dodavatelů. Finanční ředitel zajišťuje financování a analyzuje hospodářský výsledek.

  

- Inzerce -

CyberSec Forum Bratislava 2022

CyberSec Forum 2022Zveme vás na COMGUARD CyberSec Forum do bratislavské­ho hotelu Clarion. Přijďte se podívat na sou­ča­s­né možnosti zabezpečení IT infra­struk­tu­ry. Čeká na vás den nabitý prezen­tacemi o nejnovějších tren­dech v oblasti bez­peč­nos­ti reflek­tu­jí­cí potřeby dnešní nejisté doby. Můžete se těšit na zajímavá témata, networking a doprovod­ný program. Bude také prostor pro dotazy a konzultace.