facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 25. 1. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nový laserový projektor NEC má vysoký výkon i v kompaktním provedení

NEC PV800ULSpolečnost Sharp NEC Display Solutions Europe představila nový laserový projektor NEC PV800UL, který bude k dispozici v březnu 2023. Novinka má kompaktní design, ale přesto nabízí vysoký jas a díky širokému výběru objektivů podporuje flexibilní instalace v různém prostředí. Flexibilitě instalace pomáhají i vestavěné funkce pro geometrickou korekci obrazu a možnost posunu objektivu v širokém rozsahu.Projektor je plně kompatibilní s předchozí generací mechanických objektivů a držákem objektivů řady PA na bázi lampy. Zákazníci Sharp/NEC tak mohou snadno přejít z projekce na bázi lampy na nejnovější laserové technologie. Díky podpoře softwaru ProAssist by měl být projektor NEC PV800UL snadno ovladatelný a nastavitelný.

„Nový projektor NEC PV800UL je ideální pro použití v sektoru vysokých školí a školství celkově, ale i v oblasti volného času a pohostinství, kde je zapotřebí kvalitní obraz s vysokým jasem,“ řekl k novince Gerd ze společnosti Sharp NEC Display Solutions Europe a dodal: „NEC PV800UL přináší flexibilitu, jednoduchost a vytváří lepší uživatelský zážitek díky vynikající kvalitě obrazu s jasem 8 000 ANSI lumenů, kompaktním rozměrům projektoru, také vyměnitelným objektivům a širokému posunu objektivu. Uživatelé tak mohou snadno nahradit své staré instalace s lampou řady PA novými modely PV laser díky stejným objektivům, stropnímu držáku a stejnému krytu kabelu.“

Nový laserový projektor NEC PV800UL bude zanedlouho k vidění na stánku Sharp/NEC na veletrhu ISE 2023 v Barceloně. Na trhu bude k dispozici od března 2023.


 
  

- Inzerce -

Pravá digitalizace není jen elektronizace „papírových“ procesů

IT Systems 11/2023V aktuálním vydání IT Systems se zabýváme digitální transformací odvětví, která se bezprostředně týkají každého z nás. Všichni můžeme takříkajíc z první ruky zhodnotit, jak digitalizace mění bankovnictví, pojišťovnictví, státní správu a veřejný sektor. A vidíme, jak rozdílným tempem uvedená odvětví v digitalizaci postupují.

  

- Inzerce -

Bezplatný poradenský a testovací servis pro firmy

Podnikové systémy se musí rychle přizpůsobovat měnícím se požadavkům, podporovat inova­ce a růst. Řešení společnosti Synology to umožňují. Jak se ale v tak široké nabídce produktů a služeb zorientovat a jak vybrat optimální zařízení a vhodný software?