facebook
Aktuality -> Hardware - 14. 4. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nový kapesní mobilní LTE Wi-Fi router od D-Linku

D-LinkSpolečnost D-Link rozšířila svou nabídku o mobilní 4G/LTE Wi-Fi router DWR-933. Jde o malý, kompaktní a baterií napájený Wi-Fi přístupový bod, který dokáže současně připojit k internetu až 10 zařízení. Přitom síky dvoupásmovému bezdrátovému provozu (2,4 a 5 GHz) nabízí kombinovanou přenosovou rychlost až 1200 Mb/s.D-Link DWR-933

Router DWR-933 můžete využít na výletě, služební cestě, dovolené, nebo při čekání na letišti. V kanceláři nebo domácnosti můžete tento router využít jako záložní, pro případ výpadku kabelového internetového připojení. Díky integrovanému firewallu, WPA/WPA2 šifrování a funkci NAT pro překlad síťových adres nabízí router DWR-933 ideální zabezpečené záložní řešení pro případ poruchy normálního kabelového připojení k internetu. Na malém OLED displeji si můžete rychle zkontrolovat důležité informace, jako například sílu mobilního signálu, stav internetového připojení, připojená zařízení a aktuální stav baterie.

D-Link DWR-933

Router DWR-933 váží pouhých 120 gramů a vejde se do kapsy, jeho integrovaná Li-ion baterie má kapacitu 3 000 mAh. Vydrží při plném nabití až 14 hodin provozu, a zajistí tak spolehlivé mobilní připojení během celého dne. Router se dobíjí přes běžný USB port, např. z notebooku nebo powerbanky, přičemž 4G připojení je možné sdílet i během dobíjení. K jednoduchému a rychlému připojení zařízení k hotspotu můžete použít tlačítko WPS, čímž se celý proces výrazně zjednoduší.

Router DWR-933 má integrovaný slot pro micro-SD kartu (s kapacitou do 64 GB), kterou lze využívat jako virtuální bezdrátový disk, například k vzájemnému sdílení dokumentů mezi připojenými zařízeními nebo zálohování souborů z mobilních zařízení v terénu.


 
  

- Inzerce -

Na dokumenty se musí chytře

Po staru to jde taky, ale …


OnlioV civilizovaném světě bychom jen stěží našli organizaci, která by nepracovala s dokumenty. S interními i s nezbytnými pro komunikaci s okolím. Navíc také platí, že množství zpracovávaných dokumentů neustále roste.

  

- Inzerce -

Význam automatizace a digitalizace v post-pandemickém světě

IT Systems 6/2020V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme především roli digitálních technologií v post-pandemickém světě. Zatímco se život postupně vrací do normálu, podniky se musí pustit do sanace škod a začít revitalizovat své provozy a procesy. Pandemie připravila pro mnohé firmy intenzivní zatěžkávací zkoušku. Současně ale jasně ukázala, čemu by podniky měly věnovat pozornost, aby svou provozuschopnost zabezpečily i do budoucnosti.