- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranové sekce
![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Partneři webu
Aktuality -> Komunikace a sítě - 16. 1. 2007
Nový GEPON optický mediakonvertor
Společnost Allied Telesis ohlásila dostupnost produktu AT-ON1000, nové síové optické jednotky (ONU) pro konverzi médií v sítích GEPON (Gigabit Ethernet Passive Optical Networking). Mediakonvertor AT-ON1000 je navren s propustností a 1 Gb/s v obou směrech, a hodí se proto pro datově náročné aplikace, jako jsou videokonference a nová generace triple-play slueb pro uivatele na infrastruktuře FTTH (Fiber-to-the-home). Je ideální pro firmy vyadující irokopásmovou datovou komunikaci, je kompatibilní s EFM (Ethernet in the First Mile) standardy IEEE 802.3ah a spolupracuje se irokou kálou síového vybavení od dalích výrobců.

Kromě toho podporuje klientské rozhraní 10/100/1000T, a tím i snadné propojení s běným uivatelským vybavením. Nové zařízení má stejné minimální rozměry jako ostatní mediakonvertory Allied Telesis, take jej poskytovatelé slueb mohou instalovat pomocí stejných montáních prvků Allied Telesis. Kromě toho mohou uivatelé Allied Telesis iMAP (integrated Multi-Access Platform) vyuít dvoukanálové zásuvné moduly GEPON (AT-TN118) a připojit pomocí AT-ON1000 a 64 uivatelů (32 na jeden PON port).
Optické síové zařízení Allied Telesis AT-ON1000 je ji nyní dostupné u společnosti Allied Telesis a distributorů za cenu 420 Euro.
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce











