facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 3. 10. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nový digitální kinoprojektor pro flexibilní instalace

NEC NC1503LSpolečnost Sharp NEC představi­la nový digitální kinoprojektor NEC NC1503L, který je dostatečně kompaktní, lehký a tichý pro flexibilní instalace jako je mobilní kino nebo vytvoření kinosálu se špičkovým obrazem i v místnostech bez promítací kabiny a složitého vybavení. Model NC1503L totiž nevyžaduje žádný speciální systém odvodu teplého vzduchu, a proto je vhodný pro stolní a stropní instalace. Digitální kinoprojektor NEC NC1503L je ideální náhradou za projektory s xenonovou lampou. Je vybaven laserovým zdrojem světla pro spolehlivý výkon a jas až 14 000 lumenů s životností až 50 000 provozních hodin.Laserový světelný zdroj také snižuje spotřebu energie a množství použitých komponent. Optický člen je navíc mechanicky utěsněn, což minimalizuje vnikání prachu a zajišťuje stálý výkon bez speciální údržby. V kombinaci s téměř bezúdržbovým provozem, výrazně nižší spotřebou energie a celkově nižšími celkovými náklady na provoz (TCO) je NEC NC1503L ideální náhradou za současné xenonové modely.

NEC NC1503L

„Chtěli jsme provozovatelům kin nabídnout řešení, které je vysoce výkonné, spolehlivé a flexibilní na instalaci, a to vše při nízkých celkových nákladech na vlastnictví,“ řekl k novince Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager ve společnosti Sharp NEC Display Solutions Europe.

NEC NC1202L

Nový digitální kinoprojektor NEC NC1503L bude k dispozici od listopadu 2023.


 
  

- PR -

Mějte reálná očekávání a nepřeceňujte síly!

IT Systems 1-2/2024V prvním letošním vydání IT Systems narazíte hned několikrát na téma umělé inteligence. Nezajímá nás ovšem, jak hezké obrázky už dokáže AI vygenerovat. Zabýváme se raději uplatněním AI v oblasti e-commerce a logistiky. Podíváme se také, jak AI mění zákaznické linky a jak dokáže zvýšit produktivitu zaměstnanců a zrychlit interní procesy.

  

- PR -

S mluvícím skladem firmy ušetří až 25% nákladů

Tempo růstu firem nabírá na obrátkách. Počet zákazníků roste, zvyšuje se obrat, ale co dělat, když najímání nových zaměstnanců nestačí na stále rychlejší zpracování objednávek? Existuje řada řešení, která při stávajících zásobách a stavech zvýší produktivitu až o 35%, přičemž uspoří firemní náklady až o 25%.