facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 2. 11. 2012

Sabris rozšířil svůj management

Společnost Sabris jmenovala v říjnu tohoto roku do svého managementu Jiřího Švarce na pozici Head od Delivery. Jedná se o nově vytvořenou pozici v rámci organizace, přímo vázanou na top management. Ve své roli bude zodpovědný za vedení veškerých dodávek produktů, implementačních, outsourcingových a konzultačních projektů. V minulosti Jiří Švarc úspěšně řídil řadu rozsáhlých projektů a programů, má široké znalosti projektových metodik a standardů, zkušenosti s liniovým řízením týmu konzultantů a projektových manažerů a 13 let praxe v různých pozicích v oblasti informačních technologií. Před nástupem do Sabris působil ve společnostech Raiffeisenbank, T-Mobile a dalších. 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -