Aktuality -> IT společnost - 4. 8. 2005

Nový Chief Information Officer v McAfee

Decker.jpgSpolečnost McAfee oznámila, že Richard J. Decker byl jmenován na pozici CIO. Na této pozici bude Decker zodpovědný za celosvětové řízení a implementaci informačních technologií a inftrastruktur McAfee. Decker bude spadat přímo pod Gena Hodgese, presidenta McAfee. Decker přišel do McAfee ze společnosti Mentor Graphics, kde pracoval na pozici CIO více než 7 let. Předtím pracoval na stejné pozici ve společnosti Honeywell pro sekci Measurex. Mezi roky 1994 a 1997 byl ve společnosti Foster Farms, která se zabývá potravinářským průmyslem. 6 let pracoval ve společnosti Micropolis Corporations ve funkci vice presidenta MIS/CIO a dále také ve společnosti Pepsi-Cola a Automatic Data Processing.

 
  

- PR -

Získejte konkurenční výhodu s WMS

Rychlost, přesnost, spolehlivost. To jsou proměnné, které chtě nechtě ovlivní reputaci každého dodavatele v očích zákazníka. Nároky na dodavatele se stále stupňují, stejně jako roste tlak na minimalizaci nákladů pro dosažení co nejvyšší marže. Můžete být v dodávkách nejrychlejší na trhu. Pokud však nedodáte přesně to, co máte, plusové body vám to nepřinese. Když se naopak budete soustředit jen na přesnost, nemusíte být dostatečně rychlí. Ať tak či onak, vaše pozice spolehlivého dodavatele tím může být oslabena. Jak si udržet dobré jméno a zároveň držet náklady na logistiku na uzdě? Jděte na to systémově a optimalizujte skladové hospodářství pomocí WMS.

  

- PR -

Jaký docházkový systém vybrat?

Podle čeho se rozhoduje moderní firma


Možností, jak dnes sledovat docházku zaměstnanců, je spousta. Od systémů, které zaznamenají každý příchod a odchod, až po řešení, která zaměstnanci skoro ani nevnímají. Záleží jen na potřebách a prioritách vaší firmy. Jaké jsou ty vaše?