facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 22. 1. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nový 4K UHD monitor Philips

Philips 288E2UAESpolečnost MMD uvádí na trh nový monitor Philips 288E2UAE s velmi elegantním designem. Nový 28” monitor disponuje širokoúhlým IPS LED panelem s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160) a technologiemi SmartContrast a UltraClear pro lepší zobrazení. Navíc nový monitor nabízí technologii MultiView pro současné připojení dvou zařízení, jako je počítač a notebook.Monitory Philips jsou známé svým elegantním designem a funkcemi pro zvyšování pohodlí uživatele. Philips 288E2UAE v tomto směru vše splňuje. Má velmi úzký rámeček kolem displeje a elegantní ergonomický stojan. Nastavitelný stojan lze naklonit (-5/+20 stupňů) a díky možnosti nastavení výšky až o 100 mm umístit do optimální polohy. Monitor je také šetrný k očím, je vybaven režimem EasyRead pro zážitek ze čtení jako z papíru, technologií Flicker-free zamezující nepříjemnému blikání obrazu a režimem LowBlue pro pohodlnější sledování obrazu díky potlačení modré složky světla.

Nový monitor Philips je vybaven rozhraním USB 3.2 SuperSpeed, které nabízí jeden USB upstream vsup a 4 USB downstream, takže uživatelé mohou k monitoru připojit klávesnici a myš a používat je k ovládání. Jeden port USB navíc podporuje rychlé nabíjení a splňuje standard USB-IF Battery Charging (BC1.2), který umožňuje uživatelům nabíjet kompatibilní smartphony.

Pro připojení zdroje obrazu nabízí monitor porty HDMI a DisplayPort. Všechny porty jsou umístěny v jedné vodorovné linii v zadní části monitoru a systém správy kabelů pomáhá udržovat uklizený pracovní prostor. Pro nastavení a ovládání monitoru je k dispozici EasySelect, což je joystick, který umožňuje pohodlný, rychlý a intuitivní přístup do nabídky monitoru.

Philips 288E2UAEPhilips 288E2UAE


 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.