facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 29. 4. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nový 24portový switch od TP-Linku s centralizovanou správou Omada SDN

TP-SG3428XSpolečnost TP-Link uvedla na trh nový 24portový řízený switch JetStream TL-SG3428X, který disponuje 4 sloty 10GE SFP+ a kromě toho se může chlubit například podporou centralizované správy Omada SDN. Pokročilé možnosti správy rozšiřují ještě webové rozhraní, CLI (konzolový port, Telnet, SSH), protokol SNMP, standard RMON a funkce Dual Image.Nový switch od TP-Linku spadá pod platformu Omada SDN (Software Defined Networking), která nabízí centralizovanou správu přístupových bodů, switchů (přepínačů) a síťových bran (gateway). A to až pro 500 zařízení a 15 tisíc klientů. To znamená maximální pohodlí a snadnou správu pro síťové administrátory i IT oddělení firem. Pokud v kombinaci se switchem TL-SG3428X využijete cloudový kontroler Omada, můžete využít funkci Zero-Touch Provisioning, a podnikovou síť tak spravovat na dálku, odkudkoliv na světě. Součástí centralizované správy je také inteligentní monitorování sítě.

TP-SG3428X

Novinka podporuje také širokou škálu funkcí na vrstvách L2+ a L3, díky čemuž mohou podniky na těchto zařízeních budovat vysoce škálovatelnou a robustní síť.

K dispozici jsou také prvky bohatého a robustního zabezpečení, a to včetně funkce vázání na adresu IP-MAC, ACL, zabezpečení portů, ochrany proti útokům DoS, funkce Storm Control, funkce DHCP Snooping, ověřování protokolem 802.1X, Radius a dalších prvků.


 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

Helios
- inzerce -