- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (50)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Novinka Well – IP multimediální terminál
Nový IP video telefon Well VP-2009 je vybaven výkonnou čipovou sadou TI DaVinci. Vyznačuje se 7" LCD dotykovou obrazovku a 300Kpixelovou CMOS kamerou pro videokonference. Použité kodeky H.263 a H.264 kvalitně přenesou video i audio, a to i v malé šířce pásma. Tento video telefon umožňuje realizovat třístranné videokonference a samozřejmě nabízí standardní telefonní funkce, jako přidržení hovoru, přepojování, seznam zmeškaných hovorů nebo identifikaci volajícího. Nejen mladší generace uživatelů ocení možnost výběru vyzváněcí melodie ze seznamu MP3 přehrávače.


Well VP-2009 je multimediální terminál, který podporuje audio/video přehrávání pomocí Local Media Playeru či vzdálený streaming ze serveru (IPTV & VoD). Navíc obsahuje kvalitní digitální foto rámeček a pro lepší uživatelský komfort má zabudovaný internetový prohlížeč.
VP-2009 kombinuje profesionální design, pokročilé vlastnosti s vysokou zvukovou a hlasovou kvalitou a komfortní uživatelské rozhraní, což je přínosem pro všechna komunikační prostředí, firemní kanceláře a domácí uživatele.
Koncová cena telefonu Well VP-2009 se bude pohybovat okolo 5590 Kč (bez DPH). Přístroj bude možné zakoupit u všech prodejců značky Well nebo na webu distributora, společnosti Joyce.
19.6. | ITeuro Solution Day 2025 |
23.9. | PragVue 2025 |
1.10. | Cyber Attacks 2025 |
21.10. | Bezpečnosť a dostupnosť dát 2025 |
11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce