System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 3. 6. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Novinka od D-Linku nabízí integrované řešení pro kamerový dohled

D-LinkSpolečnost D-Link představila nový 16kanálový síťový videorekordér typu vše v jednom s podporou PoE. Nový videorekordér má označení JustConnect, které napovídá, že stačí jen připojit IP kamery. Jedná se o kompletní řešení pro IP ka­me­ro­vý dohled, které umožňuje připojení a napájení až 16 IP kamer. K alarmovým vstupům lze navíc připojit pohybové nebo kontaktní senzory automatického spouštění nahrávání. Naopak alarmové výstupy zase dávají možnost zapínat například vizuální nebo akustickou výstražnou signalizaci.Všestranné zařízení s modelovým označením DNR-4020-16P je vybaveno porty PoE, jejichž pomocí lze připojit a napájet až 16 samostatných kamer. Podpora kódování H.265/HEVC přitom snižuje nároky na potřebnou šířku pásma sítě a umožňuje ukládat víc hodin záznamu bez nutnosti snížení kvality nebo rozlišení videa. Zařízení disponuje několika režimy nahrávání: nepřetržité, podle časového rozvrhu nebo při výskytu vybrané události.

D-Link DNR-4020-16P

DNR-4020-16P má obsahuje dvě pozice pro pevné disky s maximální kapacitou 16 TB, což umožňuje bezpečné zaznamenávání a uchovávání videozáznamů. Nabízí také možnost zálohování videí na externí USB disk nebo alternativní síťové úložiště.

Díky vestavěným HDMI a VGA portům a také podpoře klávesnice a myši se dá DNR-4020-16P používat k monitorování a přehrávání v reálném čase zcela samostatně a není zapotřebí další počítač ani software. Software pro správu zařízení nabízí obsluhu 16 kanálů k simultánnímu živému zobrazení, nahrávání, přehrávání a ovládání pohybu a zoomování kamer. Bezplatná mobilní aplikace JustConnect+ umožňuje flexibilnější monitorování systému na dálku přes mobilní zařízení, například na smartphonu nebo tabletu.

D-Link DNR-4020-16P JustConnect+


 
Sophos
  

- Inzerce -

Ukrajinský e-shop EVA zvýšil výkonnost distribučního centra s Infor WMS

Společnost EVA, která byla za­lo­že­na roku 2002, se po­měr­ně rych­le vy­pra­co­va­la mezi nej­vět­ší ma­lo­ob­chod­ní pro­dej­ce zdra­vot­nic­kých a kos­me­tic­kých pro­duk­tů na Ukra­ji­ně. S více než 11 000 za­měst­nan­ci a v téměř 1 000 pro­de­jen na­bí­zí na 30 000 růz­ných pro­duk­tů. Je­jí­ho věr­nost­ní­ho pro­gra­mu se účastní více než 8 milionů zákazníků.

  

- Inzerce -

Zlomte srdce hackerům

Sophos - Break a Hacker's HeartSpolečnost Sophos, dodavatel řešení kybernetického zabezpečení nové generace, připravila sérii odborných interaktivních webinářů, na kterých ve dnech 21. - 24. června nahlédnete za oponu simulovaného lovu hrozeb.