facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 7. 12. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové zařízení od Synology pro efektivní správu kamerového dohledu

VS600HDSpolečnost Synology oznámila, že na český a slovenský trh uvádí zařízení VisualStation VS600HD, což je kompaktní klient pro monitorování a správu služby Synology Surveillance Station. Zařízení VS600HD nabízí velmi efektivní řešení pro správu kamerového dohledu při zachování nízkých nároků na prostor i spotřebu energie. Malá krabička podporuje až dva displeje 4K a pomocí systému VESA ho lze snadno připevnit za monitory a jednoduše tak vytvořit kompaktní televizní stěnu pro bezpečnostní týmy.„Vytvoření vlastního řešení monitorování pomocí zařízení VS600HD je nesmírně jednoduché,“ uvedl Joseph Liang, produktový manažer pro dohledová řešení společnosti Synology. „Zařízení VS600HD bylo navrženo tak, aby fungovalo prakticky jako zařízení typu plug-and-play a umožňovalo energeticky i prostorově úsporné sledování a správu kamer, řízení přístupu a mnoho dalšího.“

Každé zařízení VS600HD obsahuje dva výstupy 4K HDMI a podporuje souběžné zobrazení signálu až z 50 kamer na dvou displejích. Pokud je potřeba zajistit podporu rozsáhlejšího sledování pomocí videa, lze v tandemu nasadit několik zařízení VS600HD.

Zařízení není určeno jen pro pasivní sledování obrazu a podle potřeb konkrétní instalace je možné povolit přístup k ovládání kamer, mapám, předchozím záznamům apod. a zajistit tak rychlejší reakci na bezpečnostní incidenty. Služba Surveillance Station také podporuje oprávnění a delegování pro jednotlivé uživatele a umožňuje správu kamerového dohledu na profesionální úrovni.

VS600HD

Streamování videa probíhá pomocí protokolu HTTPS, což společně s dalším šifrováním na úrovni svazku a souboru chrání nahraný záznam. Uživatelé služby Synology Surveillance Station a zařízení VS600HD si tak mohou být jisti dodržováním bezpečnostních standardů.


 
  

- PR -

Mějte reálná očekávání a nepřeceňujte síly!

IT Systems 1-2/2024V prvním letošním vydání IT Systems narazíte hned několikrát na téma umělé inteligence. Nezajímá nás ovšem, jak hezké obrázky už dokáže AI vygenerovat. Zabýváme se raději uplatněním AI v oblasti e-commerce a logistiky. Podíváme se také, jak AI mění zákaznické linky a jak dokáže zvýšit produktivitu zaměstnanců a zrychlit interní procesy.

  

- PR -

S mluvícím skladem firmy ušetří až 25% nákladů

Tempo růstu firem nabírá na obrátkách. Počet zákazníků roste, zvyšuje se obrat, ale co dělat, když najímání nových zaměstnanců nestačí na stále rychlejší zpracování objednávek? Existuje řada řešení, která při stávajících zásobách a stavech zvýší produktivitu až o 35%, přičemž uspoří firemní náklady až o 25%.