facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 12. 1. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové zařízení od QNAPu je integrovaných řešením pro IP dohled i vzdálené zálohování

QGD-3014-16PTSpolečnost QNAP uvedla na trh nový stolní PoE switch QGD-3014-16PT, který nabízí šestnáct 30W portů Gigabit PoE, dva kombinované porty Gigabit SFP/RJ45 a dva hostitelské porty 2,5GbE. Zařízení, které pohání čtyřjádrový procesor Intel Celeron, ovšem nabízí také čtyři 3,5" diskové pozice SATA a podporuje sledovací aplikaci QVR Pro a řešení vzdáleného zálohování Hybrid Backup Sync (HBS). Jde tak o integrované řešení pro IP dozorování a řešení vzdáleného zálohování pro malé a střední podniky.Zařízení QGD-3014-16PT kombinuje funkce switche PoE, NVR, NAS a routeru a poskytuje výstup HDMI 2.0 pro přímé přehrávání živých kanálů. Díky konsolidaci funkcí více zařízení toto tiché a stylové zařízení zjednodušuje zavádění řešení pro inteligentní dozorování. V kombinaci s dozorovacím softwarem QVR Pro, vzdáleným zálohováním HBS a řešeními QuWAN SD-WAN je zařízení QGD-3014-16PT kompletním řešením pro zavedení IP dozoru.

QVR Pro

„Rozšiřování sítí pro dozorování na více pracovištích může být nákladné a může si žádat velké množství zařízení s nízkou účinností přenosu mezi větším počtem vzdálených zařízení – nemluvě o komplikovaném zavádění a správě,“ uvedl Daniel Hsieh, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Switch QGD-3014-16PT integruje PoE, dozorovací funkce a správu zálohování dat, aby se tyto požadavky zjednodušily.“

QGD-3014-16PT

QGD-3014-16PT je kompatibilní se standardem IEEE 802.3at PoE+ a je vybaven šestnácti 30wattovými gigabitovými porty PoE, které mají schopnost dodávat celkový příkon až 140 W různým PoE kamerám nebo zařízením, jako jsou IP telefony, LED světla a digitální zobrazovací zařízení. Správci přitom mohou centrálně spravovat napájená zařízení pomocí funkcí správy vrstvy 2 a inteligentních funkcí správy PoE (včetně plánování, upřednostňování napájení a zapnutí/vypnutí napájení). Správci mohou také vzdáleně spravovat kamery, alokovat úložný prostor, přehrávat nahrávky, provádět převzetí služeb při selhání a sledovat živé přenosy kamer.

QVR Center

Software HBS konsoliduje funkce zálohování, obnovy a synchronizace, aby správci mohli snadno přenášet data z jednoho QGD-3014-16PT do jiného QGD-3014-16PT, QNAP NAS, vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště.


 
  

- Inzerce -

Digitální bitva o zákazníky i zaměstnance

IT Systems 11/2021Pokud bychom měli z aktuálního vydání IT Systems vypíchnout hlavní témata, upozornili bychom především na články věnované digitalizaci personalistiky, integraci podnikových aplikací, využití IT ve zdravotnictví nebo na téma bankovní identity, na kterou se díváme jak z perspektivy možného komerčního využití, tak i z hlediska její architektury a technologií, na nichž je tato moderní forma autentizace postavena. Největší prostor ovšem dostal blok článků věnovaný automatizaci zákaznické péče.

  

- Inzerce -

API ABRA Gen otevírá neomezené možnosti pro vaše aplikace

Funkční rozhraní API přímo v informačním systému umožňuje velmi snadné napojení na externí aplikace, webové portály, e-shopy či zařízení, bez ohledu na dodavatele. Na ERP napojíte i vaši vlastní aplikaci, která je pro byznys firmy klíčová. S kvalitním API se programátor nemusí nic složitého učit a může se soustředit na rozvoj své unikátní aplikace. O všechny ekonomické věci se postará ERP systém.