facebook
Aktuality -> Komunikace a sítě - 28. 12. 2018 11:24

Nové verze Kerio Control 9.2.8. má nové šifrování VPN

kerio-control-vpnclient-n.jpgSpolečnost GFI Software uvedla na trh novou verzi firewallu Kerio Control 9.2.8, která přináší nový šifrovací algoritmus AES pro VPN připojení, což eliminuje poslední zjištěné zranitelnosti. VPN připojení je v nové verzi Kerio Control také o 40 % rychlejší díky efektivnější správě paměti.


Kerio Control v nové verzi 9.2.8. umožňuje administrátorům navíc nastavit limity propustnosti pro konkrétní IP adresy či skupiny IP adres. Aby bylo dosaženo vyšší výkonnosti a rychlosti došlo také k překonfigurování integrovaného antivirového enginu Kerio. Inovace v této verzi doplňují vylepšení provedená v předchozí verzi, které mj. zahrnovaly inovované dvoustupňové ověřování, podporu linuxových VPN klientů a optimalizaci pravidel pro přístupu k webovým stránkám.

„Podle našeho nedávného průzkumu trápí téměř tři čtvrtiny administrátorů přístup uživatelů na nezabezpečené webové stránky a řada dalších má tváří v tvář novým hrozbám vážné obavy o integritu své podnikové sítě. Aktuální Kerio Control je řešení přesně pro ně,“ řekl Zdeněk Bínek zodpovědný za prodej řešení GFI Software v ČR a na Slovensku.

Dodejme, že firewall Kerio Control je možné nasadit jako software appliance, virtuální zařízení, nebo hardwarové zařízení, a to samostatně, nebo v rámci sady služeb GFI Unlimited.

 
  

- Inzerce -

PDM pro malé a středně velké firmy

SiemensPotřebujete PDM pro malou firmu? Nebo PDM pro středně velkou firmu? A už jste uvažovali o Teamcenteru jako PDM systému pro malé a středně velké firmy?

  

- Inzerce -

Nezapomněli jste si prodloužit předplatné časopisu IT Systems?

Začátek nového roku je nejen obdobím, kdy už se pomalu začínají rozplývat mnohá novoroční předsevzetí. Je také obdobím, kdy je třeba provést řadu každoročně se opakujících činností. V případě IT manažerů a IT profesionálů by mezi nimi nemělo chybět prodloužení předplatného časopisu IT Systems.