facebook
Aktuality -> Hardware - 4. 12. 2019

Nové úložiště od Synology pro menší a střední firmy

SynologySpolečnost Synology uvedla na trh nový model výkonného síťového úložiště FlashStation FS3400 a současně změnila název celé produktové řady úložišť, aby se tak lépe odlišila její nejvyšší třída rackových serverů. Nový model FlashStation FS3400 je vhodný pro menší a střední firmy, kterým pomůže řešit aktuální IT výzvy související mimo jiné s rostoucí hustotou V/V operací a požadavky na rychlou odezvu a kapacitu datového úložiště při zachování kompaktních fyzických rozměrů serveru (2U).Zařízení FS3400 je osazeno osmijádrovým procesorem Intel Xeon D-1541 a v základní konfiguraci 16 GB paměti ECC RDIMM, kterou lze rozšířit až na 128 GB. Zařízení dosahuje více než 137 000 náhodných zápisů IOPS 4KB (v agregovaném prostředí 10GbE), čímž urychluje odezvu kriticky důležitých podnikových aplikací a lze je využít například k provádění analýzy dat v reálném čase, zpracování online transakcí nebo provoz databázových služeb.

Synology

Pro osazení v modelu FS3400 je možno flexibilně vybírat mezi disky SAS HDD, SAS SSD a SATA SSD bez omezení dodavatele. Základní konfigurace modelu FS3400 nabízí 24 slotů pro disky, ale kapacitu úložiště lze postupně navyšovat až na 48 nebo 72 disků pomocí 2 rozšiřovacích jednotek Rx1217sas, respektive 2 rozšiřovacích jednotek RX2417sas. Celkem tak lze se 2 rozšiřovacími jednotkami dosáhnout hrubé kapacity až 550 TB.

Synology

Pro připojení nabízí model FS3400 dva ethernetové porty 10GbE a 4 porty 1GbE, všechny s podporou funkcí Link Aggregation a Failover pro zvýšení propustnosti nebo naopak dostupnosti připojení. V případě potřeby ještě více zvýšit kapacitu připojení k síti lze zařízení FS3400 doplnit prostřednictvím volného PCIe 3.0 slotu o přídavnou síťovou kartu 25/40GbE.

Synology

Srovnání výkonu s dalšími modely Synology (v režimu připojení
10 GbE iSCSI, náhodné IOPS 4KB

 


 
  

- Inzerce -

Význam automatizace a digitalizace v post-pandemickém světě

IT Systems 6/2020V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme především roli digitálních technologií v post-pandemickém světě. Zatímco se život postupně vrací do normálu, podniky se musí pustit do sanace škod a začít revitalizovat své provozy a procesy. Pandemie připravila pro mnohé firmy intenzivní zatěžkávací zkoušku. Současně ale jasně ukázala, čemu by podniky měly věnovat pozornost, aby svou provozuschopnost zabezpečily i do budoucnosti.

  

- Inzerce -

Pokročilé detailní plánování umožňuje společnosti KORADO lépe reagovat na požadavky trhu

KORADOSpolečnost KORADO je přední světový výrobce ocelových otop­ných těles. Společnost potřebo­va­la zkrátit dodací lhůty svých výrobků na základě požadavku zákazníků a interně potřebovala snížit objem admini­stra­tivy při operativním řízení výroby.