facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 13. 9. 2005

Nové trendy na Petrol Station 2005

Další ze série odborných konferencí Retail In Detail se pod názvem PETROL STATION 2005 představí dne 11.10.2005 v kongresovém centru andel´s hotelu v Praze za účasti řady odborníků – provozovatelů sítí čerpacích stanic, managerů a specialistů centrál maloobchodních firem, obchodních ředitelů, trade marketing managerů, key account managerů a category managerů dodavatelských firem, dále dodavatele služeb a technologií.

Aktuální expanze tuzemské sítě čerpacích stanic, průnik obchodních řetězců do prodeje pohonných hmot nebo velmi dobré fungování prodejen při čerpacích stanicích – to jsou klíčová témata tohoto odborného setkání. Hlavní organizátoři konference, poradenská společnost INCOMA Consult, hlásí prvních 100 registrovaných reprezentantů významných společností. On-line registraci naleznete na adrese www.retail21.cz/retaildetail/, kde je rovněž uveřejněn detailní program PETROL STATION 2005.

 
  

- Inzerce -

Komunikace budoucnosti již dnes

Patrik MonariZa posledních 12 měsíců se radikálně změnil přístup mnoha organizací ke komunikaci, přičemž technologie sjednocené komunikace (UC, Unified Communication) se doslova katapultovaly z kategorie zvýšeného zájmu do kategorie nezbytné. Na to, jak mohou organizace a firmy všech velkostí díky moderním technologiím získat komunikační prostředky budoucnosti již dnes, jsme se zeptali Patrika Monariho, obchodního ředitele pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Avaya, která se řadí mezi nejvýznamnější celosvětové dodavatele řešení pro komunikaci a spolupráci.

  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

Helios
- inzerce -