- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (37)
- WMS (31)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (25)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranžové sekce
![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Partneři webu
Nové tiskárny OKI řady C3000
OKI Printing Solutions představuje nový design tiskáren řady C3000. Kromě menších rozměrů a vylepšené ergonomie přináší nová generace produktů C3300n a C3400n vše, co jednotlivci a malé pracovní týmy od stolních tiskáren vyžadují. Vedle jednoduchého použití a údržby firmám umožňují ekonomicky výhodnou tvorbu profesionálních firemních dokumentů, včetně plnobarevných marketingových a propagačních materiálů. Nové modely C3300n a C3400n dosahují rychlosti 16 stránek za minutu barevně a 20 stránek černobíle, přičemž k vytištění první černobílé stránky stačí pouhých 8 sekund.

Produkty jsou osazeny spolehlivou jednoprůchodovou LED tiskovou jednotkou s maximální měsíční zátěží 35 000 stránek, což uživatelům zaručuje bezproblémový tisk bez výpadků. Kombinace nového toneru s vysokým rozlišením a víceúrovňové technologie ProQ2400 zajišťuje detailnější tisk, hlubší barvy, nižší zrnitost a vyšší lesk. S tiskárnou dodávaný software Template Manager 2006 uživatelům usnadňuje návrh a tisk řady různých obchodních materiálů, od brožur, vizitek až po štítky na CD. Dále je k dispozici nový nástroj Web Print pro Internet Explorer, který automaticky uzpůsobí šířku webových stránek tak, aby se vešly na běžný papír a uživatelé přitom nepřišli o část informací.
Časopis IT Systems / Odborná příloha
Kalendář akcí
Formulář pro přidání akce
RSS kanál
IT Systems podporuje
| 6.10. | Unicorn Banking Forum 2016 |
Formulář pro přidání akce
Další vybrané akce







