facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 22. 1. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové rozšiřující karty SAS pro NAS zařízení od QNAP

QNAP QXP-1620S-B3616WSpolečnost QNAP představila nové rozšiřující čtyřportové a dvouportové karty SAS QXP-1620S a QXP-820S. Po instalaci těchto karet do zařízení QNAP NAS je mohou uživatelé připojit k úložným jednotkám TL SAS JBOD a rozšiřujícím jednotkám REXP k rozšíření celkové kapacity úložiště. Pomocí vysokorychlostních kabelů mini SAS HD lze takto sériově propojit větší počet rozšiřujících jednotek a rozšířit tak celkovou kapacitu úložiště až na 4,6 PB.„Úložná řešení založená na SAS poskytují nízkou latenci, energetickou účinnost a možnosti úložiště optimalizované pro IOPS a jsou ideální pro vytváření vysoce spolehlivých prostředí IT pro virtualizaci, dozorování, velká data, úpravy videí a ukládání televizního vysílání. Instalací karty QXP-1620S nebo QXP-820S do zařízení NAS můžete upgradovat své prostředí IT, abyste mohli využívat vysoký výkon, vysokou dostupnost a spolehlivost SAS,“ uvedl Stanley Huang, produktový manažer společnosti QNAP.

Kartu QXP-1620S nebo QXP-820S lze navíc flexibilně konfigurovat tak, aby vyhovovala různým aplikacím využití. Například díky agregaci spojů mezi NAS a rozšiřujícími jednotkami lze efektivně vyvážit zátěže přenosu dat a vyhnout se tak přerušení systémových služeb nebo zabránit selhání zálohování.


 
  

- Inzerce -

Informační systém QI přináší zajímavá řešení s dlouhodobými přínosy

QIPřesné aktuální informace a optimálně nastavené procesy jsou zásadními konkurenčními výhodami pro každou společnost. Získáte je s QI, které funguje jako informační páteř podniku. Jedná se o český komplexní systém složený z 31 modulů zaměřených na nejrůznější firemní agendy a úseky. Vy pak využijete pouze to, co sedí Vašemu podnikání. A to doslova, protože QI je připravené na většinu oborů.

  

- Inzerce -

Šedá eminence kamerových systémů. Na co si dát pozor při výběru VMS

ACSSoftware pro správu videa, zkráceně VMS (z anglického video management software) stojí trochu na pozadí kamerových systémů. Přitom právě VMS jako pomyslný „manažer a tiskový mluvčí“ bezpečnostních kamer určuje, jak dobře se vy nebo váš zákazník s kamerami domluvíte. A také jaký užitek kamerový systém přinese.