facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 8. 8. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové profesionální displeje Philips B-Line běží na Android TV

Philips B-LinePhilips Professional Display Solutions přichází s novou řadou profesionálích displejů B-Line, které mají systém Android TV a vestavěnou aplikací Chromecast. Jde tak prakticky o 4K Ultra HD televizory, které se přitom snadno integrují do podnikových systémů a umožňují efektivní ovládání.Televizory Philips B-Line mají systém Android TV, díky kterému jsou velmi flexibilní a snadno se v nich orientuje. Televizory jsou optimalizovány pro nativní aplikace systému Android TV. Aplikace je možné instalovat z Google Play Store. Automatické aktualizace zajišťují, že aplikace zůstanou aktuální.

Pomocí funkce AppControl navíc získáte centralizovanou kontrolu nad aplikacemi nainstalovanými na televizorech Philips Professional. Funkce AppControl umožňuje instalovat, odstraňovat a spravovat aplikace na vybraných televizorech nebo v celé síti. Vzdálená správa sítě televizorů přes LAN nebo RF je možná pomocí systému CMND & Control, případně pomocí systému ArtemisOne. Díky vestavěnému plánovači je navíc snadné spouštět obsah a aplikace podle denní doby.

Modely řady Philips B-Line mají vestavěnou aplikaci Chromecast pro možnost bezdrátového sdílení obsahu. Díky bezproblémovým možnostem bezdrátového připojení k velké obrazovce z jakéhokoli zařízení Apple, Windows nebo Android je tak zaručen hladší a rychlejší průběh schůzek. Chromecast umožňuje okamžité přehrávání prezentací a médií z mobilních telefonů, notebooků a tabletů v rozlišení až 4K. Toto řešení šetří náklady, nevyžaduje žádný dodatečný hardware a je bezpečné pro podnikové používání.

A když není možné využít bezdrátové připojení, detekce HDMI za chodu rozpozná přímá kabelová připojení a automaticky zpracuje změny zdroje a jejich zapnutí či vypnutí.

Profesionální displeje Philips B-Line podporují systémovou integraci Crestron Connected. Připojením k síti Crestron získáte plné dálkové ovládání prostřednictvím notebooku, stolního počítače nebo mobilního zařízení. Můžete zapínat a vypínat displej, plánovat obsah, spravovat nastavení a jednoduše připojovat externí zařízení. Crestron Connected poskytuje rychlé, spolehlivé a bezpečné řešení na podnikové úrovni pro bezdrátové i kabelové sdílení obsahu ze zařízení se systémy Apple, Windows, Android a Linux.


 
  

- Inzerce -

Umělá inteligence od Infor pomohla ve společnosti Zeelandia vyřešit produktová doporučení a cenotvorbu

Zeelandia Group je globální výrobce pekařských přísad. Byla založena roku 1900 H. J. Doelemanem, nej­mlad­ším synem holandského peka­ře, a její centrála sídlí v Zierikzee (Nizozemsko). Po celém světě zaměstnává přes 3 000 zaměst­nan­ců, působí ve více než 30 zemích a prodává do cca 100 zemí světa. Na český trh vstoupila Zeelandia v roce 2000 akvizicí společnosti Lactoprot Bohemia.

  

- Inzerce -

Data, umělá inteligence a automatizace v reálném čase. Salesforce přichází s přelomo­vou inovací, kterou brzy představí i v Praze

Salesforce Live PragueUmělá inteligence, automatizace a postupující digitalizace se stávají běžnou součástí fungování podniků. Až 70 % interakcí se zákazníky se nyní odehrává digitálně.