facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 8. 8. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové profesionální displeje Philips B-Line běží na Android TV

Philips B-LinePhilips Professional Display Solutions přichází s novou řadou profesionálích displejů B-Line, které mají systém Android TV a vestavěnou aplikací Chromecast. Jde tak prakticky o 4K Ultra HD televizory, které se přitom snadno integrují do podnikových systémů a umožňují efektivní ovládání.Televizory Philips B-Line mají systém Android TV, díky kterému jsou velmi flexibilní a snadno se v nich orientuje. Televizory jsou optimalizovány pro nativní aplikace systému Android TV. Aplikace je možné instalovat z Google Play Store. Automatické aktualizace zajišťují, že aplikace zůstanou aktuální.

Pomocí funkce AppControl navíc získáte centralizovanou kontrolu nad aplikacemi nainstalovanými na televizorech Philips Professional. Funkce AppControl umožňuje instalovat, odstraňovat a spravovat aplikace na vybraných televizorech nebo v celé síti. Vzdálená správa sítě televizorů přes LAN nebo RF je možná pomocí systému CMND & Control, případně pomocí systému ArtemisOne. Díky vestavěnému plánovači je navíc snadné spouštět obsah a aplikace podle denní doby.

Modely řady Philips B-Line mají vestavěnou aplikaci Chromecast pro možnost bezdrátového sdílení obsahu. Díky bezproblémovým možnostem bezdrátového připojení k velké obrazovce z jakéhokoli zařízení Apple, Windows nebo Android je tak zaručen hladší a rychlejší průběh schůzek. Chromecast umožňuje okamžité přehrávání prezentací a médií z mobilních telefonů, notebooků a tabletů v rozlišení až 4K. Toto řešení šetří náklady, nevyžaduje žádný dodatečný hardware a je bezpečné pro podnikové používání.

A když není možné využít bezdrátové připojení, detekce HDMI za chodu rozpozná přímá kabelová připojení a automaticky zpracuje změny zdroje a jejich zapnutí či vypnutí.

Profesionální displeje Philips B-Line podporují systémovou integraci Crestron Connected. Připojením k síti Crestron získáte plné dálkové ovládání prostřednictvím notebooku, stolního počítače nebo mobilního zařízení. Můžete zapínat a vypínat displej, plánovat obsah, spravovat nastavení a jednoduše připojovat externí zařízení. Crestron Connected poskytuje rychlé, spolehlivé a bezpečné řešení na podnikové úrovni pro bezdrátové i kabelové sdílení obsahu ze zařízení se systémy Apple, Windows, Android a Linux.


 
  

- Inzerce -

Pravá digitalizace není jen elektronizace „papírových“ procesů

IT Systems 11/2023V aktuálním vydání IT Systems se zabýváme digitální transformací odvětví, která se bezprostředně týkají každého z nás. Všichni můžeme takříkajíc z první ruky zhodnotit, jak digitalizace mění bankovnictví, pojišťovnictví, státní správu a veřejný sektor. A vidíme, jak rozdílným tempem uvedená odvětví v digitalizaci postupují.

  

- Inzerce -

Konference Fortinet Security Day se zaměři­la na budoucnost kybernetické bezpečnosti

Můžeme již dnes předvídat budoucí hrozby z kyberprostoru a chránit svá digitální aktiva? Na toto i mnohé další otázky z oblasti kybernetické bezpečnosti se zaměřila společnost Fortinet na své výroční bezpečnostní konferenci Security Day.