Aktuality -> Hardware - 17. 3. 2010

Nové ovladače k dokumentovým skenerům

Canon imageFORMULA nyní kompatibilní s Windows 7, Mac i Linuxem

Společnost Canon uvolnila ovladače k dokumentovým skenerům pro nejnovější verze operačních systémů Microsoft, Mac OS a Linux. Nově Canon nabízí ovladače pro MS Windows 7 pro celé své portfolio dokumentových skenerů. Canon imageFORMULA DR-2010M a DR-2510M, uvedené v září minulého roku, byly první dokumentové skenery Canon plně kompatibilní s Apple Macintosh. Obě kompaktní zařízení podporují nový operační systém Mac OS X v10.6 (Snow Leopard).


Pokud firmy preferují vlastní open source řešení, jsou k dispozici ovladače pro Linux (Ubuntu: 7.10, 8.04, 8.10, 9.04; Debian: 4.0, 5.0; FedraCore: 8, 9, 10, 11; OpenSUSE: 10.3, 11.0, 11.1) pro nejrychlejší mobilní oboustranný A4 skener imageFORMULA P-150 a kompaktní skenery imageFORMULA DR-2010C a DR-2510C. Ovladače jsou kompatibilní se SANE (Scanner Access Now Easy) a nabízí bezproblémovou komunikaci mezi skenery a linuxovým prostředním.
Ovladače jsou k dispozici na stránkách výrobce zde.


 
  

- PR -

Začíná éra výkonných multigigabitových PoE přepínačů

Společnost Zyxel Networks oznámila uvedení nové produktové řady přepínačů XMG2230. Tuto řadu tvoří nejmodernější multigigabitové Layer 3 přístupové PoE přepínače XMG2230-28HP a XMG2230-52HP vyvinuté s důrazem na zjednodušení a optimalizaci sítí malých a středně velkých podniků. Nové přepínače poskytují špičkový výkon, vysokou kapacitu napájení přes ethernet a robustní design.

  

- PR -

Co byste měli očekávat od svého dodavatele síových řešení?

Výběr správného dodavatele síových komponent může zásadně ovlivnit úspěch vašich projektů, stejně jako celkový provoz a spolehlivost vaší síové infrastruktury.