Infor
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 29. 5. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové notebooky a počítače Dell z produktových řad Latitude, Precision a OptiPlex

DellSpolečnost Dell představila nové modely notebooků a stolních počítačů z produktových řad Latitude, Precision a OptiPlex. Dell zdůrazňuje, že jde o ekologicky nejšetrnější podniková PC na trhu, u nichž se uplatňují recyklované materiály, obaly z udržitelných zdrojů a energeticky úsporná konstrukce.


Altair - konference

Řada Latitude

Nové notebooky a zařízení 2 v 1 řady Latitude představuje nová ultra-prémiová řada 9000 a přepracovaná řada 7000,. Nové modely se mohou chlubit tělem z frézovaného kartáčovaného hliníku a dlouhou výdrží na baterie, širokým spektrem portů a displeji s tenkými rámečky na všech čtyřech stranách, tedy i větší zobrazovací plochou v menším těle. Zařízení Latitude jsou vybavena procesory Intel vPro 10. generace a bezdrátovou technologií Intel Wi-Fi 6.

Novinkami v produktové řadě Latitude jsou:

  • Latitude 9510, což je nejmenší a nejlehčí 15palcový notebook určený pro manažery a profesionály na cestách, kteří potřebují to nejlepší z designu, výkonu a konektivity. Přístroj o hmotnosti již od 1,4 kg nabízí podporu 5G sítí, výdrž na baterie až 34 hodin a vyšší kvalitu konferenčních hovorů díky výkonným vestavěným reproduktorům a mikrofonu. Jde o první komerční PC s procesory Intel vPro 10. generace, který získal certifikaci projektu Athena.
  • Prémiové notebooky Latitude 7410 a 7310 nabízí vyvážený poměr mezi mobilitou a výkonem. Jedná se o nejmenší přístroje podnikové třídy s úhlopříčkou 14, respektive 13 palců. Notebooky Latitude 7410 se dodávají i v provedení 2 v 1. Jako první prémiová PC podnikové třídy jsou osazené displejem o rozlišení 4K se sníženým vyzařováním modrého světla pro lepší čitelnost a větší šetrnost pro oči.

Dell Latitude

Mobilní pracovní stanice Dell Precision

Společnost Dell modernizovala také svoji řadu pracovních stanic Precision určených k náročným úlohám, jako jsou intenzivní grafické práce, analýzy dat nebo modelování v nástrojích CAD. Mobilní pracovní stanice Precision mají nyní kompaktnější provedení a s novou koncepcí chlazení nabízí vyšší výkon. Jsou osazené profesionálními grafickými kartami NVIDIA a nejnovějšími procesory Intel Core vPro a Xeon 10. generace.

Dell tvrdí, že modely Precision 5550 a 5750 jsou nejmenší a nejtenčí mobilní pracovní stanice s úhlopříčkou 15, respektive 17 palců na trhu. Jsou určené pro kreativní pracovníky, konstruktéry a každého, kdo požaduje vysoký výkon, ale bez rozměrů a hmotnosti tradičních mobilních pracovních stanic. Efektivnější práci jim umožňuje také displej InfinityEdge s poměrem stran 16:10 téměř bez rámečků na všech stranách a s podporou vysokého dynamického rozsahu (až HDR 400).

Dell Precision

Kompaktní stolní počítače OptiPlex

Pro odvětví, jako je zdravotnictví nebo školství, která počítají se spolehlivostí stolních počítačů, uvádí Dell na trh modernizovaná PC OptiPlex v provedení tower a zařízení typu „vše v jednom“ v provedení, která šetří místo.

Dell OptiPlex

Ceny a dostupnost:

  • Latitude 9510 je v prodeji v cenách od 1899 USD. Latitude 7410 a 7310 jsou v prodeji v cenách od 1499 USD.
  • Latitude 5550 je v prodeji v cenách od 1999 USD. Dell Precision 5750 bude v prodeji začátkem června v cenách od 2399 USD.

 
Helios
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.

  

- Inzerce -

COMES WMS – řešení pro flexibilní řízení interní logistiky

Mo­dul COMES WMS za­jiš­ťu­je fle­xi­bil­ní sys­tém ří­ze­ní in­ter­ní lo­gis­ti­ky to­vár­ny s přá­tels­kým a in­te­rak­tiv­ním ov­lá­dá­ním. COMES WMS efek­tiv­ně op­ti­ma­li­zu­je skla­do­vé pro­ce­sy a sni­žu­je lo­gis­tic­ké ná­kla­dy. COMES WMS mo­hou uži­va­te­lé pro­vo­zo­vat s ja­kým­ko­liv in­for­mač­ním sys­té­mem tří­dy ERP a MES, ne­bo i sa­mos­tat­ně.