Aktuality -> Hardware - 3. 4. 2012

Nové multifunkce Canon Pixma

budou podporovat službu Google Cloud Print

Canon oznámil podporu služby Google Cloud Print ve svých nových multifunkčních tiskárnách Pixma. Nově bude možné tisknout z počítače, tabletu nebo vybraných mobilních zařízení na kterékoli tiskárně s podporou Google Cloud Print bez instalace ovladačů. Cloud Print budou nejdříve podporovat nové modely Pixma MG8250, MG6250 a MX895.


Uživatelé díky tomu budou moci snadno tisknout z Gmailu a Dokumentů Google a také tisknout na domácích a pracovních tiskárnách z kterékoli webové nebo mobilní aplikace s podporou Google Cloud Print.


 
  

- PR -

Eloquens: e-mailová automatizace s podporou AI

E-mail se stal páteří firemní komunikace a očekává se, že do roku 2026 dosáhne celosvětový počet firemních uživatelů elektronické pošty 4,73 miliardy. E-mail sice umožňuje okamžitou komunikaci napříč organizacemi, ale jeho skutečné náklady jako čas, produktivita a ztracené příležitosti jsou často přehlíženy. 

  

- PR -

Udržitelnost vyžaduje nový přístup k využívání energie v éře umělé inteligence

Rostoucí zájem o generativní umělou inteligenci vedl k výraznému nárůstu poptávky po výkonných výpočetních systémech. S tím ruku v ruce roste i spotřeba energie a náklady s tím spojené, a tento trend bude nadále pokračovat. Od svého vzniku se velikost modelů umělé inteligence exponenciálně zvětšuje. A větší modely znamenají výkonnější systémy, nebo delší dobu výpočtů a obojí vyžaduje více energie.