facebook
Aktuality -> Hardware - 1. 8. 2019 13:05

Nové modely černobílých tiskáren Epson EcoTank

Epson EcoTankSpolečnost Epson navázala na úspěch řady tiskáren s inkoustovým tankovým systémem EcoTank a oznámila uvedení dvou nových černobílých modelů M1170 a M2170. Tyto tiskárny přinášejí díky technologii EcoTank velmi nízké provozní náklady. Jedná se tak o  úsporné řešení pro uživatele a podniky, kteří potřebují levně tisknout velké objemy černobílých dokumentů.Ekonomické tiskárny EcoTank fungují tak, že z lahviček dodávaných přímo s tiskárnou vytisknete až 11 000 černobílých stran. Náklady na stránku jsou tedy neuvěřitelně nízké. Velká inkoustová nádržka tiskárny se doplňuje z lahviček s inkoustem, takže odpadá nutnost často měnit kazety. Náhradní lahvičky s inkoustem jsou přitom cenově velmi dostupné. Inkoustové tiskárny se také pochopitelně nemusejí zahřívat, tisknou ihned a s rychlostí tisku až 20 str./min. jsou vhodné i pro rušná pracoviště. Výhodou nových modelů je kompaktní design tiskárny díky umístění nádržky na inkoust do přední části, což zlepšuje i přehled o stávající hladině inkoustu v nádržce.

Po celém světě jsme už prodali již více než 30 milionů tiskáren s inkoustovým tankovým systémem. Na tomto úspěchu staví nové černobílé EcoTank modely. Uživatelům a malým podnikům nabízí možnost výrazně snížit náklady na tisk – během tří let mohou ušetřit až 50 % ve srovnání s černobílými laserovými tiskárnami,“
říká:Marcel Divín ze společnosti Epson CZ & SK.

Nyní, po uvedení nových modelů, zahrnuje modelová řada EcoTank jednoúčelové tiskárny (M1100, M1120, M1140 a M1170), zařízení 3 v 1 (M2140 a M2170) a 4 v 1 (M3140 a M3170). Díky specifickým modelům nabízejícím oboustranný tisk, automatický podavač dokumentů, zásobník na 150 nebo 250 listů a různé způsoby připojení (USB, Wi-Fi a ethernetové rozhraní) lze vybrat tiskárnu odpovídající konkrétním potřebám pracoviště.

Dodejme, že černobílé tiskárny jsou také energeticky úsporné. V porovnání s černobílými laserovými tiskárnami mohou uživatelé dosáhnout až o 95 % nižší spotřeby energie.


 
Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Pomáháme firmám růst
RSS kanál