facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 3. 11. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové mobily od TCL nabízí atraktivní poměr cena:výkon

TCL 20YSpolečnost TCL Communication zařadila do své nabídky dva mobily, které spadají do kategorie entry zařízení. Modely TCL 20Y a TCL 205 nabízí atraktivní poměr cena výkon a velmi solidní výbavu.Mobil TCL 20Y patří do nižší střední třídy. Má IPS displej s úhlopříčkou 6,52“ a poměrem stran 20:9, jehož obraz vylepšuje technologie NXTVISION. O dostatek výkonu se stará osmijádrový procesor MediaTek. Telefon běží na systému Android 11 s rozhraním TCL UI, disponuje 4 GB operační paměti v kombinaci s 64GB úložištěm.

TCL 20Y má trojnásobný zadní fotoaparát, jemuž dominuje 48Mpx hlavní snímač se světelností f1.8 a ostřením pomocí fázové detekce. Celodenní výdrž zaručuje baterie o kapacitě 4000 mAh. Kvalitní přenos hlasu pak duální mikrofon s potlačením šumu. Nechybí ani ochrana soukromí v podobě kombinace funkce rozpoznání tváře a snímače otisků prstů.

TCL 20YTCL 205

Základní model TCL 205 je volbou pro ty, kteří upřednostňují jednoduchost a hledají maximálně přívětivou cenu. TCL 205 má 6,22“ displej s poměrem stran 19:9. O spolehlivý chod systému Android se stará osmijádrový procesor. 32GB úložiště je možné pomocí MicroSD karty rozšířit o dalších až 128 GB. Duální zadní kamera má hlavní snímač s rozlišením 13 Mpx, světelností f2.2 a automatickým ostřením, sekunduje jí 5Mpx přední fotoaparát s LCD bleskem. Bezpečnost dat zajišťuje funkce rozpoznání obličeje. Za zmínku stojí i design samotného telefonu - přední stranu se 2.5D sklem doplňuje zadní část s radiální texturou.

A když už zmiňujeme dostupnost, jako klíčovou přednost nových modelů TCL, je třeba doplnit, že TCL 20Y bude dostupný za 3790 Kč a TCL 205 za cenu 2590 Kč (s DPH).


 
  

- Inzerce -

Webinář: Správa kontejnerových aplikací v cloudu

SCPNenechte si ujít druhý ze série webinářů zabývající se praktickým využitím kontejnerových řešení v praxi je zaměřený na efektivní správu kontejnerových aplikací. Webinář je připraven zejména pro IT manažery a správce IT infrastruktury, kteří se zajímají o současné technologie a hledají způsob, jak zajistit dostatečnou robustnost, bezvýpadkový a nákladově efektivnější provoz podnikové infrastruktury.

  

- Inzerce -

idGuard je přesnější než lidské oko

Ověří identitu klientů během 2 minut


idGuardŘada firem musí ze zákona ověřo­vat identitu svých zákazníků. Přes­tože jde především o finanční insti­tuce, s identifikací zákazníků se musí v dnešním digitálním světě po­týkat spousta dalších společností. To vše za vás přitom už dnes může obstarat aplikace. Není potřeba posílat klienty na pobočku, všechno jde vyřešit z pohodlí domova.