facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 20. 9. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové laserové tiskárny HP s tonerovým zásobníkem

HP LaserJet TankSpolečnost HP Inc. před­sta­vi­la nové tiskárny HP LaserJet Tank, které jsou řešením pro nákla­do­vě velmi efek­tiv­ní tisk. Uživa­te­lům, kteří potřebují tisknout velké množství dokumentů, nabízí nové tiskárny HP LaserJet Tank automatický obou­stran­ný tisk, podporu auto­ma­tic­ké­ho podávání dokumentů s kapacitou 40 listů a zobrazovací válec s životností až 50 000 stran. Hlavní předností tiskáren je ale o systém doplňování toneru,  který umožňuje doplnit zásobník toneru za pouhých 15 sekund a vytisknout dalších až 5 000 stran. Souprava pro doplňování toneru snižuje množství odpadu až o 90 %.HP LaserJet Tank 2504DW

K tiskárnám se mohou uživatelé připojit pomocí aplikace HP Smart, která umožňuje vzdálený tisk z mobilního zařízení a přístup k pokro­či­lým funkcím skenování pomocí nástroje Smart Advance. Součástí systému jsou také pokročilé funkce zabezpečení podporované nástrojem HP Wolf Essential Security pro ochranu citlivých údajů.

Ve srovnání s předchozí generací došlo také k optimalizaci designu a nové tiskárny jsou tak menší až o 17 % včetně modelů s podporou automatického oboustranného tisku.

HP LaserJet Tank MFP 2604SDW

Nové tiskárny jsou již v České republice v prodeji za ceny:

  • Tiskárna HP LaserJet Tank 1504W za ceny od 8 290 Kč.
  • Tiskárna HP LaserJet Tank 2504DW za ceny od 8 990 Kč.
  • Multifunční tiskárna HP LaserJet Tank MPF 1604W za ceny od 9 490 Kč.
  • Multifunční tiskárna HP LaserJet Tank MPF 2604DW za ceny od 10 290 Kč.
  • Multifunční tiskárna HP LaserJet Tank MPF 2604SDW za ceny od 11 190 Kč.

 
  

- Inzerce -

Nové povinnosti pro organizace v oblasti kybernetické bezpečnosti se blíží

S mnoha změnami přichází evrop­ská směrnice NIS2. Jejím prostřed­nictvím unie reaguje na růst digitalizace a zavádí nová opatření na ochranu důležité infrastruktury členských států. Počet organizací v ČR, které jsou podle aktuálního zákona o kybernetické bezpečnosti povinny se jím řídit, výrazně vzroste. A to z několika stovek na vyšší jednotky tisíců.

  

- Inzerce -

Pravá digitalizace není jen elektronizace „papírových“ procesů

IT Systems 11/2023V aktuálním vydání IT Systems se zabýváme digitální transformací odvětví, která se bezprostředně týkají každého z nás. Všichni můžeme takříkajíc z první ruky zhodnotit, jak digitalizace mění bankovnictví, pojišťovnictví, státní správu a veřejný sektor. A vidíme, jak rozdílným tempem uvedená odvětví v digitalizaci postupují.