facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 9. 12. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové laserové projektory Epson

EpsonEpson představil osm nových laserových projektorů – interaktivní modely EB-735Fi a EB-725Wi a neinteraktivní modely EB-735F, EB-725W, EB-720, EB-L200SW, EB-L200SX, EB-L200W a EB-L200F. Jsou vybaveny výkonným bezúdržbovým světelným zdrojem.„Učebny a pracoviště se kvůli pravidlům týkajícím se dodržování sociálních rozestupů zásadně proměnily,“ uvedl Matěj Kopecký, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe CZ & SK. „Pomocí těchto nových projektorů chceme nadále podporovat spolupráci a konektivitu i v této nové realitě. Díky škálovatelné velikosti obrazu až do velikosti 500″ snadno zajistíte, aby všichni dobře viděli – a to včetně těch v posledních řadách v učebně nebo zasedací místnosti – aniž by bylo zapotřebí instalovat drahé velké monitory s pevně danou velikostí. Možnost vzdáleného připojení a interaktivní funkce zajistí, aby mohli všichni spolupracovat a přispívat.“

Interaktivní modely disponují nativně funkcí rozdělení obrazu, díky níž dokáží promítat až čtyři různé vstupy najednou. Tím eliminují potřebu dalších monitorů. Všechny nové modely nabízejí také vestavěné bezdrátové připojení a funkci zrcadlení obrazovky (Miracast), díky níž se dá obsah snadno sdílet z různých zařízení.

Nové projektory budou dostupné od ledna 2021.

Epson


 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Pomocník pro soulad lidí s přírodou

Plejádu systémů ve firmě Sonnentor nahradil HELIOS Orange


Česko-rakouská firma Sonnentor, jejíž název v překladu z němčiny znamená „slunečná brána“, získala v posledních letech pozici na výsluní českého trhu s čaji a kvalitním kořením. Svůj raketový úspěch staví na výsledcích ekologického zemědělství.