Acronis
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 4. 5. 2020 - Zdeněk Gric

Nové inteligentní kamery MicroHAWK řady V a F

Inteligentní kamery řady V/F400 a V/F300 jsou nejnovějšími přírůstky do řady MicroHAWK společnosti OMRON. Výkonné a přitom kompaktní kamery řady MicroHAWK V/F400 a V/F300 zjednodušují aplikace nabídkou možnosti kombinovat čtení kódů a vizuální kontrolu do jediného, vysoce kompaktního zařízení.Sdružováním více funkcí do jednoho zařízení snižují kamery řady V/F400 a V/F300 náklady na hardware a minimalizují činnosti nutné k uvedení do provozu a údržbu. Technologie, jako jsou automatické zaostřování tekuté čočky a barevná kamera s vysokým rozlišením 5 megapixelů, zajišťují přesnost a zároveň podporují větší flexibilitu při uspořádání výrobní linky.

Technologie automatického zaostřování kameře umožňuje spolehlivou kontrolu produktů, které se liší velikostí, tvarem nebo požadovaným typem kontroly. Pokročilé algoritmy X-Mode společnosti Omron navíc dokáží číst libovolný kód na jakémkoli povrchu, včetně zakřivených, lesklých nebo jinak texturovaných materiálů, čímž minimalizují prostoje a udržují hladký chod výroby.

Kompaktní velikost kamer řady V/F400 a V/F300 usnadňuje jejich zabudování do prostorově omezených zařízení nebo jejich montáž na malé roboty. Široká řada podporovaných komunikačních rozhraní zahrnuje rozhraní Ethernet/IP a PROFINET, což zvyšuje flexibilitu jejich použití.


 
Helios
  

- Inzerce -

Vzdálený monitoring a správa se SolarWinds RMM od ZEBRA SYSTEMS

Zebra SystemsPodle společnosti Forbes patří poskytování IT služeb typu „as-a-service“ mezi pět nejdůležitějších technologických trendů příštích 12 měsíců. S neustávající pandemií COVID-19 a nutností sociálního odstupu cítí IT firmy silný růst poptávky po cloudových IT službách. Společnost ZEBRA SYSTEMS jim vychází vstříc nabídkou SolarWinds RMM, jedním z nejlepších produktů dostupných na trhu, včetně možnosti jeho nezávazného vyzkoušení.

  

- Inzerce -

Odhalte budoucnost IT

RedHatNenechte si ujít jedinečný open source event, který se po čtyřech letech vrací do Česka v netradičním formátu.