facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 17. 3. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové dotykové monitory Philips

PHI 242B1TCNa trh přichází dvě nové řady dotykových monitorů Philips. Jde o modelovou řadu B1TC s technologií In-Cell a řadu dotykových monitorů B1TFL s otevřenými rámy, které jsou vhodné pro informační body, kiosky a aplikace v obchodě.


Kingston - velká jarní soutěž

Nová řada B1TC se skládá ze dvou modelů: 23,8” 242B1TC a 21,5” 222B1TC, které spoléhají na kapacitní desetibodovou dotykovou technologii In-Cell Projected, která zajišťuje plynulou odezvu pro rychlejší zážitek z dotyku. Tato technologie umožňuje mít tenký design a ze tří stran bezrámový IPS panel pak zajistí široké pozorovací úhly. Displej je vybaven antireflexním panelem s odolností 3H, který díky rozlišení Full HD nabízí skvělý obraz. Přirozenější, plynulejší a rychlejší odezva na dotek je vhodná pro domácí, kancelářské nebo vzdělávací aplikace.

B1TC

Druhá nová řada B1TFL se skládá ze čtyř modelů: 23,8” 242B1TFL, 21,5” 222B1TFL, 17” 172B1TFL a 15” 152B1TFL. Všechny mají dotykovou technologii Projected Capacitive (P-Cap), která dokáže snadno detekovat 10 prstů najednou. Tato technologie pracuje s holými prsty i rukavicemi, díky čemuž je vhodná pro veřejná místa. Další specifickou vlastností je krycí sklo od okraje k okraji s odolností proti poškrábání 7H, které je nezbytné pro trvanlivost displeje a jeho snadné čištění nebo dezinfekci ve vnitřním i venkovním prostředí. Displeje také disponují mimořádným jasem od 350 nitů (Philips 242B1TFL) do 450 nitů (Philips 152B1TFL) a antireflexní vrstvou pro pohodlné používání za umělého i denního světla. Všechny čtyři modely řada B1TFL jsou vybaveny ochranou IP65 (pouze vpředu) a postranní těsnicí pěnou pro ochranu proti vodě a prachu. Tyto monitory jsou připraveny naplno fungovat nepřetržitě v režimu 24/7.

B1TFL

Nové dotykové monitory jsou kompatibilní s různými verzemi Windows, Android a Linux. Monitory řady B1TC jsou vybaveny vstupy VGA, HDMI a DisplayPort a třemi USB-A 3.1 (jeden s rychlým nabíjením). Řada B1TFL disponuje vstupy VGA, DVI, HDMI a DisplayPort a také vestavěným USB rozbočovačem (2x USB-A 3.1) pro připojení dalšího hardwaru a napájecích zařízení.

Modely s otevřenými rámy lze použít s orientací na šířku i výšku. Monitory lze upevňovat jak pomocí VESA, tak i pomocí systému L-Brackets (je součástí balení), který pokrývá většinu instalací. Kabelem připojený OSD ovladač zaručuje, že zůstane snadno přístupný i po instalaci monitoru.

Monitory s dotykovou technologií In-Cell jsou navrženy tak, aby splňovaly celou řadu mezinárodních standardů. Mají ze tří stran bezrámový a tenký design a také nastavitelný stojan se Z-designem, který se přizpůsobí vašim potřebám a zvýší vaši produktivitu a pohodlí. K dispozici je také montáž VESA.


 
Kingston - velká jarní soutěž
  

- Inzerce -

Security Operations Center (SOC)

Vaše kyberbezpečnost za paušál


Nemáte zaměstnance s velmi specializovanými dovednostmi v oblasti sítí a bezpečnosti? Dále digitalizujete a adaptujete nové technologie? Do kyberbezpečnosti investujete, ale nároky narůstají? V době stále sofistikovanějších kybernetických útoků přirozeně vzrůstají nároky na udržování IT bezpečnosti. Jednoduchá řešení ale nefungují. Řešením je služba SOC (Security Operations Center), která se opírá o nejnovější technologie a zkušené specialisty.

  

- Inzerce -

Je možné nasadit aplikaci za jediný týden?

Jestli jste někdy řešili nasazování aplikace, asi víte, že všechno odladit může být celkem zdlouhavá záležitost. Dokážete si představit, že na to máte jen týden? Že je to nemožné? Není! Jde to a ani to nemusí být příliš složité.

Helios
- inzerce -