facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 26. 1. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové cenově dostupné webkamery od Logitechu

Logitech BrioSpolečnost Logitech představila novou modelovou řadu webových kamer Brio 300. Jde o kompaktní webové kamery, které jsou určeny pro uživatele, kteří hledají cenově dostupnější řešení pro videokonference, ale přitom nechtějí příliš slevit na kvalitě. Kamery Brio 300 by pro ně mohly být řešením. Mají netradiční design ve tvaru kuželu, rozlišení Full HD 1080p, automatickou korekci osvětlení a mikrofon s redukcí šumu.„Provedli jsme průzkum více než mezi 3 000 lidí pracujících z domu* a zjistili jsme, že většina uživatelů, kteří nemají samostatné webové kamery, se potýká se špatnými světelnými podmínkami, nelichotivými úhly záběru obličeje a nekvalitním zvukem z mikrofonů či reproduktorů notebooku. Řada Brio 300 je ideální pro ty, kdo chtějí udělat snadný, ale zásadní krok k výraznému zlepšení zážitků z videokonferencí pomocí externí webové kamery,“ říká Scott Wharton, generální ředitel společnosti Logitech pro oblast B2B.

Brio 300

Řada Brio 300 zatím zahrnuje dva modely Brio 300 a Brio 305, obě s rozlišením Full HD 1080p, vysokým dynamickým kontrastem, automatickou korekcí světla a jedním digitálním mikrofonem s redukcí šumu, takže uživatelé budou dobře vidět a slyšet i přes špatné osvětlení a hluk v pozadí. Webové kamery Brio se připojují k počítačům přes port USB-C a jsou kompatibilní s většinou videokonferenčních platforem a certifikované pro použití s Microsoft Teams, Zoom a Google Meet. Kamery Brio 305 lze navíc spravovat na dálku prostřednictvím aplikace Logi Sync.

Po ukončení videohovoru mohou uživatelé jednoduchým otočením vestavěné krytky získat jistotu, že objektiv kamery zablokovali a chrání svoje soukromí.

Webové kamery Brio 300 budou k dostání už příští týden v bílé, grafitové a růžové barvě. Doporučená maloobchodní cena je 1 999 Kč.


 
  

- Inzerce -

Specializace účetních bude směřovat ke znalosti a správě umělé inteligence

Každé jaro je to stejné. Daňová přiznání zviditelní úlohu a práci účetních. Obor sledující stav, tok a výsledky ekonomické činnosti ale nespí ani po zbytek roku. Tomáš Loukota, výkonný ředitel společnosti Seyfor, má přehled o účetních systémech. A možná vidí i do budoucnosti.

  

- Inzerce -

4 tipy na transformaci IT pro lepší podporu B2B

Jak posunete své podnikání na vyšší úroveň využitím nejnovějších technologií? Udělejte další krok směrem k digitální transformaci s Microsoft Dynamics 365 a Power Platform.