- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (38)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (70)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
| ||
Nové bezdrátové směrovače Belkin
Belkin oznámil uvedení nového bezdrátového směrovače a směrovače s modemem Enhanced N150, které mají certifikát standardu 802.11b a g a disponují technologií 802.11n. Směrovač i směrovač s modemem Enhanced N150 využívají nejnovější bezdrátové technologie a poskytují rychlou a bezpečnou síť pro domácnost a kancelář. Oba výrobky nabízejí uživatelům jednoduchou instalaci ve třech krocích a zabezpečení stisknutím tlačítka – Wi-Fi Protected Setup. Používají 256bitové šifrování WPA/WPA2 personal a 64bitové nebo 128bitové šifrování WEP. Maximální dosah zařízení je 300 m, linková rychlost dosahuje 150 Mb/s v režimu kanálu 40 MHz.

Novinka N150 je vhodná pro rychlou a efektivní výměnu dokumentů, sdílení zdrojů, procházení internetu i distribuci digitální hudby v síti. Zařízení jsou tudíž dobrou volbou pro ty, kdo hledají spolehlivé bezdrátové připojení a solidní dosah, ale nepotřebují vyšší přenosové rychlosti výrobků N nebo N+.
Belkin vyvinul kompatibilní bezdrátový adaptér Enhanced pro rozhraní USB (F6D4050ed), aby bylo možno naplno využívat bezdrátovou síť, která obsahuje směrovač či směrovač s modemem Enhanced N150. Adaptér umožňuje počítačům v síti využívat výkonnostní úroveň řady N150 a je vhodný pro aplikace, které využívají širší pásmo než jednoduché zasílání e-mailů a procházení internetu. Bezdrátový adaptér Enhanced se prodává samostatně, není součástí balení směrovače s modemem.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Formulář pro přidání akce









