facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 1. 9. 2015

Nové barevné multifunkce Canon iSENSYS pro malé pracovní skupiny

Společnost Canon uvádí dvě nové modelové série barevných multifunkčních tiskáren. Vedle tisku, kopírování a skenování se mohou nová zařízení iSENSYS MF700 a iSENSYS MF600 pochlubit také podporou mobilního tisku. Nové modely i-SENSYS MF600 jsou vhodné pro malé pracovní skupiny a mohou se pochlubit rychlostí až 14 stran za minutu. Série MF600 přináší i podporu vzdálené správy, díky které již nemusí IT týmy spravovat zařízení manuálně. Nový barevný dotykový displej je intuitivní i snadno použitelný a pracovní skupiny ho mohou přizpůsobit přesně svým specifickým potřebám. Obě zařízení podporují mobilní tisk; všestrannost modelu MF628Cw zvyšuje i bezdrátová Wi-Fi konektivita.



Jednodušší je v případě nových zařízení i skenování, zejména díky vylepšené podpoře skenování do externích služeb a úložišť. Bez nutnosti používat počítač mají uživatelé k dispozici skenování do USB, do sdílených složek, na FTP servery nebo do e-mailu. Nechybí ani podpora skenování do cloudů a mobilních zařízení.

Série i-SENSYS MF700 přináší komplexní konektivitu pro mobilní pracovníky, kteří navíc díky přidání podpory nové technologie NFC Touch & Print mohou využívat své kompatibilní chytré telefony a tablety k rychlému a bezproblémovému tisku. Zařízení této série umožňují skenovat i do formátu PDF podporujícího vyhledávání, šifrování a digitální podpisy. Díky podpoře standardních tiskových jazyků PCL5c/6 a Adobe PostScript je snadná i integrace do spravovaných IT sítí. Obě série podporují i skenování do cloudu včetně úložišť Dropbox nebo Google Drive a jsou kompatibilní se službami Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Obě skupiny multifunkčních tiskáren jsou kompatibilní s novou aplikací Canon PRINT Business, která nahrazuje aplikace Canon Mobile Printing a Canon Mobile Scanning. Aplikace podporuje i technologii komunikace na krátkou vzdálenost (NFC) a službu iCloud. Aplikace Canon PRINT Business navíc umožňuje přímý tisk z webových stránek a uložených fotografií, podporuje přístup ke cloudovým úložištím a přináší funkce pro automatickou korekci obrazu.

Obě modelové série – MF700 i MF600 – budou v Evropě v prodeji od října 2015.


 
  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.

  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.