facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 14. 9. 2011

Dvě nová all-in-one PC HP pro malé firmy

HP uvedlo dva nové all-in-one počítače určené malým firmám. Modely HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One a HP Business PC Pro 3420 kombinují výkon s moderním designem a měly by být schopny vyhovět i nejnáročnějším požadavkům firemních zákazníků. Model HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Business PC má moderní design, který umožňuje vertikálně pohybovat obrazovkou až do úhlu 30 stupňů. Tuto praktickou funkci využijí zejména uživatelé s omezeným pracovním prostorem. Počítač je vybaven 21,5" širokoúhlým dotykovým Full HD displejem s LED podsvícením, vysoký výkon mu zajišťuje druhá generace procesorů Intel Core i3, i5 a i7. Součástí dodávky je i software HP TouchSmart Suite pro efektivní práci v dotykovém prostředí a program zákaznické podpory Elite Support.


HP Pro 3420 All-in-One je určen pro vytížené malé firmy hledající univerzální počítač, který je připraven k práci ihned po vybalení. Jedná se o vhodné PC pro firemní zákazníky nebo firmy vyžadující nástroje pro virtuální spolupráci. HP Pro 3420 disponuje integrovanou webkamerou a reproduktory Premium Stereo pro okamžitou vzájemnou on-line komunikaci se zaměstnanci na vzdálených pracovištích. Počítač je vybaven 20" displejem, procesorem Intel Core i3, pamětí až 8 GB a pevným diskem s kapacitou až 2 TB. Pro zabezpečení přístupu a sdělování důvěrných informací slouží nástroj HP ProtectTools.

Model HP TouchSmart Elite 7320 bude na českém trhu dostupný od poloviny října 2011, jeho doporučená koncová cena je 10 590 Kč bez DPH. HP Pro 3420 bude dostupný ve stejnou dobu za cenu 13 090 Kč bez DPH.

 


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -