facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 30. 4. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nové 10gigabitové switche od D-Linku

D-Link DXS-3610Společnost D-Link rozšířila své portfolio přepínačů o vysokovýkonné přepínače série DXS-3610 s velmi nízkou latencí, rychlým přepínáním a směrováním 10G Ethernetu, byly navrženy pro větší podnikové sítě, kampusové sítě a poskytovatele síťových služeb.Výkonné stohovatelné přepínače série DXS-3610 poskytují kapacitu až 2,16 Tb/s, maximální propustnost paketů až 1 607 Mp/s a 100G uplink porty, čímž se stávají ideálním řešením i pro rozsáhlé sítě schopným čelit neustále rostoucím požadavkům uživatelů.

D-Link DXS-3610

Switche série DXS-3610 poskytují rozsáhlou flexibilitu v různých prostředích - s vysokou hustotou portů jsou k dispozici ve dvou konfiguracích, buď jako 48×10G Base-T nebo 10G SFP+ porty se 6×100G QSFP28.

Větší podniky můžou tyto přepínače stohovat až do 12 fyzických jednotek, aby fungovaly jako jeden přepínač s šířkou pásma stohovací sběrnice až 1,2 TB/s. Kromě toho zdroje vyměnitelné za chodu s možností sdílení zátěže a pět nezávislých, redundantních vyměnitelných chladicích modulů snižuje prostoje v případě výpadků napájení nebo chlazení, a maximalizují tak dostupnost a spolehlivost sítě.

D-Link DXS-3610

Série DXS-3610 je k dispozici se dvěma variantami softwaru - standardním (SI) a rozšířeným (EI). Standard Image nabízí širokou sadu protokolů vrstvy L2, VLAN, L2 multicasting, Quality of Service (QoS), širokou sadu bezpečnostních funkcí, statické směrování a podporu protokolů datových center. Rozšířená verze (EI) poskytuje další možnosti, jako například routing L3, L3 Multicast, MPLS. Nové přepínače série DXS-3610 podporují i protokol OpenFlow v1.3 a je kompatibilní s core/agregačními sítěmi s povoleným SDN.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -