Aktuality -> IT Business - 18. 2. 2010

Nová verze standardu MMOG/LE

v automobilovém průmyslu

Minerva Česká republika oznamuje, že byl aktualizován standard MMOG/LE (Materials Management Operations Guideline/Logistics Evaluation), vytvořený mezinárodními automobilovými asociacemi AIAG a ODETTE. I nová verze standardu je plně podporována podnikovými aplikacemi QAD EA. MMOG/LE ve verzi 3 poskytuje sadu best practices pro dodavatele hodnotící jejich řízení k dosažení řízení materiálů a logistického hodnocení na světové úrovni s důrazem na použití automatizace k zajištění měřitelných výsledků.



Nejnovější verze MMOG/LE podstoupila nejrozsáhlejší revizi a zlepšení od svého vzniku v roce 2003. Tato verze obsahuje přidání nových názorných grafů, které shrnují současný a budoucí stav organizace, prezentujících výsledky jednodušeji a smysluplněji, zvláště pro top management firmy.

 
  

- PR -

IQHUBS: když data rozhodují o budoucnosti výroby

Moderní továrny jsou technologicky vyspělé – stroje, linky, roboti – ale když se vedení ptá: „Proč klesla produktivita?“, odpověď chybí. Reporty přicházejí pozdě, čísla se rozcházejí. Rozhodování bez spolehlivých dat pak vede k nižší efektivitě a vyšším nákladům. A právě to je paradox: technologie jsou všude, ale chytrá data chybí. Proto jsme vyvinuli systém, který tento začarovaný kruh rozbíjí. Nad výrobou leží informační mlha a tu zvedáme. 

  

- PR -

IFS Cloud a Industrial AI:

Když ERP začíná skutečně přemýšlet


Stojíte před rozhodnutím, jak posunout svůj ERP systém dál? Moderní podniky dnes řeší nejen efektivnější plánování a úspory, ale i to, jak do svých procesů začlenit umělou inteligenci bez zbytečně nákladného vývoje. Právě této otázce je věnovaný následující článek.