facebook
Aktuality -> Hardware - 7. 8. 2017 16:03

Nová služba pro mobilní telefony 2N Mobile Video

Služba 2N Mobile Video je cloudová služba dostupná na portálu My2N. Aplikace je kompatibilní s mobilními zařízeními s operačním systémem Android a iOS. Díky této aplikaci máte k dispozici permanentní propojení s vaším 2N interkomem a kdykoliv můžete zkontrolovat pohled kamery z interkomu. Jediná podmínka pro používání této aplikace je nutnost datového připojení (3G, 4G, WiFi).Služba zároveň dovoluje díky záznamu obrazu z kamery zkontrolovat zmeškaná volání, například pokud jste měli vypnuté vyzvánění na schůzce, a podívat se, kdo se vám snažil dovolat. Zároveň vám aplikace umožní získat náhled na volajícího před příjmem, a snáz se tak rozhodnete, zda vůbec chcete s návštěvou komunikovat. Případně necháte vzdáleně přehrát přednastavenou hlášku a návštěvník nepozná, že v danou chvíli nejste doma.

Volání z interkomu přes aplikaci 2N Mobile Video lze propojit s neomezeným počtem mobilních zařízení. Díky portálu My2N lze službu využít i např. pro rezidenční a bytové komplexy s jedním či více instalovanými interkomy u vchodových dveří. Jako integrátor či správce objektu můžete hromadně z jednoho místa nastavit účty Mobile Videa pro všechny residenty. Ve chvíli, kdy příchozí zvoní na konkrétní osobu z adresáře interkomu, rozezvoní se hovory pouze vybraných obyvatelů dané bytové jednotky.

Služba je zpoplatněna měsíčním nebo ročním paušálem. K dispozici je bezplatná 30 denní zkušební verze.

Obecné požadavky:

  • 2N Mobile Video je cloudová služba dostupná na portále My2N. Pro aktivaci služby je potřeba založit účet na www.my2n.com.
  • Alespoň jeden 2N Helios IP interkom s kamerou a verzí firmware 2.18 nebo novější.
  • Mobilní telefon nebo tablet, připojený k internetu, s operačním systémem Android verze 4.4 a novější nebo iOS verze 10.x, a novější, na kterém je nainstalována aplikace 2N Mobile Video. Optimalizováno pro prohlížeč Google Chrome (verze 40 a vyšší). Mozilla Firefox (verze 35 a vyšší), Internet Explorer (verze 11 a vyšší). Ostatní prohlížeče nebyly testovány a nelze tak zaručit plnou funkčnost.

 
EPLAN
Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
RSS kanál